2733
2739
عنوان

بالاخره حرف دلم رو به مادرشوهرم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 55 پست
چه خوب .من اوایل اینجوری نبودم فقط شوهرمو مینداختم وسط خیلی بده که آدم نتونه حرفش رو رک بگه

منم اولا روم نمیشد ولی میدیدم اونا هرچی دوسدارن میگن مسخره میکنن خب هرچیزی حدی داره منم زبون دارم میتونم همین حرفارو بزنم فقط حرمت نگه میدارم

مهم نیست مارچندبار پوست میندازه ؛مهم اینه از اول تا آخر همون ماره؛کسی که بدی کردن تو ذاتشه و یه بار بهت بدی کرد شک نکن بازم میکنه...
خوب کاری کردی ماهم چند شب پیش خونه مادرشوهرم سرسفره نشسته بودیم بعد خواهرشوهر مجردم بااینکه اصلا تاح ...

اره کاش میگفتی چی شده قیافه میگیری

مهم نیست مارچندبار پوست میندازه ؛مهم اینه از اول تا آخر همون ماره؛کسی که بدی کردن تو ذاتشه و یه بار بهت بدی کرد شک نکن بازم میکنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولا روم نمیشد ولی میدیدم اونا هرچی دوسدارن میگن مسخره میکنن خب هرچیزی حدی داره منم زبون دارم می ...

اره بابا خانواده شوهرن اینقدر راحت همه چی رو به روی آدم میارن من اوایل خیلی میگذشتم از رفتارهاشون

2728
اره بابا خانواده شوهرن اینقدر راحت همه چی رو به روی آدم میارن من اوایل خیلی میگذشتم از رفتارهاشون

تو پریود طبیعیه آدم شکم درد بکشه حالا ی بار نامزدم برگشت گفت شکمش درد میکنه برگشت گفت توچرا همش شکمت درد میکنه من واقعا موندم ی بار من شد همش به همه گفته بود مریضه به مام نمیگه

خیلی بی زبونم متاسفانه اصلا جواب نمیدم

بنظر من آدم جواب بده احترامم بهش میذارن

2738
درسته همینه واقعا

خوشبحالت ک گفتی و بهتر این ک متوجه شدن و خلاصه الکی هم شده میخواستن توجیهت کنن...خانواده شوهر منم میگن ناراحتیتونو بگید و فلان ولی من ناراحت ک میشم چندروز خیلی کلافه میشم ولی اصلا نمیتونم بگم اما بعد دوسال گفتم بذار فلان چیزو بگم خیلی اذیتم میکنه...همه میدونستن درست میگم و ب ناحق ناراحتم کردن خلاصه ب مادرشوهرم گفت فقط میگفت ن تو فکزمیکنی اینجوریه چندبارم جیزای مختلفو گفتم اما جوابش همش همین بود فکرکن دیگه خاله شوهرم حقو ب من میداد ولی اونا میگفتن ن تو فکرمیکنی وگرنه منظوری نداریم

چیزی ناراحتتون میکنه بگید هیچکس مهمتراز خودتون نیس معلوم نیست من ی ساعت بعد هستم یانه چرا بخاطر حرفای مزخرف دیگرون خودمو حرص بدم همون لحظه میگم نه بعدش گناه غیبت کردن حساب میشه نه میگن دروغ میگه ماچیزی نگفتیم 

2706