2737
2734
عنوان

بالاخره حرف دلم رو به مادرشوهرم زدم

1026 بازدید | 55 پست

بچه ها از من به شما نصیحت نذارید هیچ حرعی تو دلتون بمونه اگه گلایه ای چیزی دارید محترمانه بگید که هم خودخوری نکنید و مریض نشد هم طرفتون فکرنکنه که نمیفهمید

نمونه اش خود من اوایل اگه از دست خانواده شوهرم ناراحت میشدم میومدم به شوهرم میگفتم و ناراحتش میکردم و دعوا و....ولی الان دیگه اینجور نیستم به شوهرم گفتم دلیلی نداره تورو ناراحت کنم خودم حرفم رو میزنم

مثلا من ماه اخر بارداریمه بماند که تو این نه ماه یک بار هم زنگ نزدن حالم رو بپرسن...ولی از هفته قبل استراحت مطلق بودم و خونه مامانم .با اینکه میدونستن حتی زنگ هم نزدند حالم رو بپرسن حالا امشب به شوهرم گفتم بریم خونشون واقعا بهم برخورده بود.اون نه ماه به درک این یه هفته جدا بود ماجراش خلاصه رفتیم خونشون جلوی شوهرم و پدرشوهرم و جاریم به مادرشوهرم گفتم انتظار یه زنگ رو لااقل ازتون داشتم .جاری و خواهرشوهرم دهنشون باز مونده بود😄😄😄

👏👏

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون روز با مادرشوهرم رفتیم آزمایش بعدش در اومد به شوخی گفت هزینشو به بابات میگی بده

منم فقط یه لبخند زدم و رومو کردم اونور ولی اون ول کن نبود ،اصن نمیدونستم چی بگم ،شما جای من بودین چیکار میکردین؟

اینم بگم ما هنوز نامزدیم و آزمایش ژنتیک قبل ازدواج بود

2738

خوب كردي

منم يه كادو خوب خريدم براش همه چيزايي كه فاميلش مياره رو گذاشته مال منو نه،ميخوام بهش بگم،به بارم شوهرم گفته بود الكي گفته بود خونه تكوني داشتيم ميشكست

واقعا کار خوبی کردی هم گوشی رو دادی دستشون هم خودت خالی کردی

باور میکنی از شدت ناراحتیم دوسه شب تا صبح بیداربودم ؟مامانم میگفت نگو ول کن محلشون نذار گفتم مامان خیلی بهم برخورده ببخشبد انگار نفهمن .دقیقا به این دلیل که بگم از خونه مامانم اومدم که برم خونشون بگم🤣🤣🤣

جسارتت واقعا عالی بود خوشمان امد😍💪

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2706