2733
2734
عنوان

بیاید بگید بد ترین سوتی ک تو جمع دادید چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9648 بازدید | 122 پست

خونه روبرویی مارو دارن میسازن . منم یه پنجره دارم همیشه ازون بیرونو نگاه میکنم . صبح ازخواب بیدار شدم موی پریشون قیافه خواب آلو یه تاپ بندی تنم بود بدون سوتین ممه هام پیدا بود . عادت دارم همیشه بیرونو یه دید میزنم . رفتم دیدم صدا میاد . ازین ماشین بزرگا اومده بود  سیمان خالی میکردن . جرثقیلم اورده بودن . هواسم بود بالا رو نگاه نکنن .‌یه ۵ دقیقه گذشت داشتم نگاشون میکردم . یه دفه سرمو که اوردم بالا دیدم یا حضرت عباس سه تا کارگر رو بروم  زول زدن بمن .  قیافه منم داغون لخت و پتی . نمیدونم دیگ چجوری پنجره رو بستم  همینجوری کف خونه میدویدم . اگ شوهرم میفهمیددددددد میکشتم .  حداقل یه ذره آدم وارم نبودم .  اونام کار نمیکردن همینجوری نگاه میکردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوخی نازی...مثل غضنفر ک گف قبرمو با ابو صابون بشورید ک هر کی رد شد با مخ بیاد پایینو من های های بخند ...

الان کار به جایی رسیده ک تا بخوام کار کنن میگن نیاز نیس زحمت بیوفتی اینقدررررررر خوبه

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید
ای جان خندتو قربون به حیثیت برباد رفته ی من میخندی؟😂😂

خیر این دنیا و اون دنیا رو ببینی😀😀😀😀😀

خودمم از این اتفاقا برام رخ داده. 

توی جمع نشسته بودیم. بچه فامیلمون نسبت ها رو بلد نبود. همه ش به من میگفت زن دایی😀😀😀 

من 😍

دایی مجردِ اون بچه 😪

حضار 👹

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
2731
اون موقع ها که واتساپ نمیشد پیام ارسال شده واسه طرفو حذف کنی. اومدم به همکارم( مذکره) بگم ببخشید دس ...

وای وای...حالا من یچی یادم افتاد ...خالم از اون استیکرای خاک برسری داشته تلگرامشم قابلیت پاک کردن برای مخاطبو نداشته...تو گروه فامیلی ک شوهر خواهراو عموها و پسر عموهاش بودن استیکر بد فرستاده..  الانم ک الان همه میگن سودابه بی تربیته

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  
2740

سوتی دوستم 

اقا زور شد ما رو ببره دور دور با ماشین نامزدش 

که من گواهینامه دارم و فلان

گفتیم باشه 

حالا سوتی هاش 

اول ک کلا خاموش کرد 

بعد تو خیابون یه طرفه شروع کرد برعکس رفتن 

افسر نگهمون داشت گفت مدارک

اونم از تو کوله پشتی یه کیف درآورد ک تو اون یه کیف دیگه بود که کیف پولش تو اون کیفه بود که توی اون کیف پول گواهینامه بود 😆😂 و من و دوستم رو صندلی عقب از شدت خنده و جیش داشتیم میپوکیدیم

بلخره پیداش کرد داد ب افسر گفت کارت ماشین هم بده چرا برعکس میرونی یه طرفست 

گفت کارت ماشینم میخااااد 

ندارم 😐😐😐😐😂

افسره گفت پارک کن 

یهو وسط خیابون ی حرکت مثل دوبل رفت و وایساد ب خیالش پارک کرده وسط خیابون 😂😂😂😂😂

افسره مرده بود از خنده گفت برین رد کارتون 😂😂😂

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

توی ی مغازه ای کار میکردم. ی همکار داشتم پسر خوش تیپ و خوش استیلی بود.

یبار ی مشتری اومد خرید کرد. بهش گفتم حاجی پولو حساب کردید؟ گفت اره پیش شوهرت کارت کشیدم😑😑😑😑 ینی آااااب شدم. البته خیلییی مواقع میشد مشتریا فک میکردن زن و شوهریم چون فقط دوتامون اونجا بودیم.یا دوستاش وقتی می اومدن مغازه به حساب اینکه من دوس دختر طرفم ، کلیییییی تحویلم میگرفتن 😀😀😀😀

من😞

همکارم🔥

یه یار من و خواهرم صبح زود از خونه اومدیم بیرون، از توی یه کوچه خلوت داشتیم رد میشدیم که یه ماشین از پشت سرمون گفت ببخشیدا خانم، همین که این کلمه رو گفت خواهرم در عرض ثانیه دستم رو گرفت و دوید، منم دنبالش میکشید.دیدم راننده سرعتش رو زیادتر کرد و صدا میزد خانم ها یه دقیقه وایسید. خواهرم با صدای بلند بدون اینکه نگاش کنه گفت برو برو ما سوار نمیشیم... دیدم راننده داد  زد اخه کی گفته سوار بشید یه آدرس میخوام بپرسم، اون لحظه میخواستم آب بشم برم توی زمین 😩😩 

خواهرم مدام توهم دزدیده شدن رو داره 

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
وای وای...حالا من یچی یادم افتاد ...خالم از اون استیکرای خاک برسری داشته تلگرامشم قابلیت پاک کردن بر ...

بنی این استیکرهای ت ل گ ر ا م فک کنم حیثیت نصف مردم ایرانو برباد داد در چندسال قبل😀😀😀😀😀

2706