2737
2734
عنوان

بیاید بگید بد ترین سوتی ک تو جمع دادید چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9634 بازدید | 122 پست

یبارم با شوهرم رفتیم کافی نت یارو انتخاب واحدمو اشتباه زده بود قبلشم با شوهرم سر اینک کارشو بلد نیس بحث کردیم ولی شوهرم گف بریم نزدیکه....ی لحظه تلفنش زنگ خورد یارو ...هنوزم ک هنوز نمیدونم چ فکری کردم بلند ب شوهرم گفتم دیدی گفتم این خنگه هیچی حالیش نیس قیافشو نگا...یارو اون لحظه اینطوری شد  و من ک فکر نمیکردم بشنوه  خلاصه ی نگاه اندر سفیه انداخت بهمو بعدشم قهر کرد گف انتخاب نمیکنم منم با قهر اومدم بیرون...شوهرم همیشه اینو میگ

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به بار هم بچه خواهرشوهر رو زدم فکر نمی کردم آمار بده آخه کوچولو بود اما خوب آمار داد

خخخخخخ ....منم ی بچه رو ک خیلی شبطونی میکرد تو اتاق خلوت نیشگون گرفتم صاف گذاشت کف دست مامانش ولم نمبکرد 

2728
رو کتفم بود..شوهرم گردنشو ۳۶۰ درجه چرخوند لبشو گاز گرفت بهم‌نگاهوکرد بیچاره😂😂 تازه فهمیدم‌چه شکری ...

خخخخخخ ...من بودم تو افق محو میشدم

2738

یه سوتی از شوهرم میگم 

اوایل ازدواجمون ما هنو ماشین نداشتیم میخواستیم بریم بازار با تاکسی های خطی رفتیم که سر راه مسافر سوار میکنن من و شوهرم پشت نشسته بودیم بین راه راننده دوتا خانم سوار کرد یکی رفت جلو اون یکی میخواست بیاد پشت که شوهر من در یه حرکت ناگهانی از ماشین پیاده شد که خانمه بشینه بعد خودش نشست 😟اقا من اصلا تو شک بودم .یکم به شوهرم نگاه میکردم که کنار خانمه نشست یه لخظه به خودم نگاه میکردم به راننده نگاه میکردم یعنی من با نگاهم از همه میپرسیدم این چرا این کارو کرد؟

یهو شوهرم فهمید چیکار کرد تا ما به مسیر برسیم این همش به من نگاه میکرد میخندید 

قبول دارم کارم خیلی زشت بود و زشت اینکه اونا حرفامو شنیدن و به رومون اوردن اما برادرشوهرم از این ادم ...

خوبه باز درستش کردی منم شانس ندارم اینجور مواقع ب فنا میرم

2706