2733
2734
عنوان

چطور بيخيال حرفاي پشت سرتون ميشين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 35 پست

اصلا ناراحت نمیشم و حق میدم چون اون شخصی فرهنگش پایینه

اگه یه سگ پاهای تورو گاز بگیره تو هم میری گاز میگیری؟

زنی این افراد پر از مشکله

چون خودم یه زمانی اینجوری بودم الان کاملا درکشن میکمم

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

متاسفانه نمیشم

یعنی قشنگ یادمه کی دلمو شکسته کجا ناراحتم کرده چه موقع بوده و هرررررگز از دلم نمیره و گاهی یادش میفتم و حرص میخورم.از این اخلاقم متنفرم.به خصوص اگر از طرف همسرم باشه که اصلا فراموش نمیکنم توی بهترین لحظاتم یادش میفتم

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حس ميكنم چقدر تو ديد اون طرف بزرگ و مهم بودم😊 ك دغدغه ذهنيش شدم

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
من بهش میخندم چون ازش سر تر بودم یا چزوندمش ک پشتم حرفیده😅

رفته بودم طلاق بگیرم یه بار خالم خیلی دری وری پشت سرم و رو در روم گفت خیلی سوختم ولی اینو بهش گفتم که خوبه اگه من اگر طلاقم بگیرم باز خوبه یه بار شوهر کردم حداقل یه نفر خواست منو ولی دخترای تو همون یه دونه شوهرم گیرشون نیومده و یه نفرم نخواستتشون😅

بخدا اعتقادی به حرفام ندارم ولی خیلی بهم توهین کرد لازمش بود ادب شه😅

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
من رو در رو میکنم واسه همین کسی جرأت نداره پشت سرم چیزی بگه

از کجا میفهمین بهتون حرف زدن؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

اگه پشت سرم حرفی هم زده بشه جرات ندارن تو روم بگن چون بداخلاقی می کنم و روی اشداء علی الکفارمو نشون میدم 😤

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

اصلا برای من مهم نیست ؛ ولی دیگه  با اون طرف کمتر مراوده میکنم، لزومی نداره که همه ما رو دوست داشته باشند. از حرف های پشت سرمون فقط تعداد کمی که کسی برامون خبر آورده رو می فهمیم،و مابقی رو  نه

برادرشوهرم ۴ ساله پشت سرمون کلی افترا گفته

دید خانواده پدرشوهرم بهمون عوض شده

تا حالا پیش کسی دهن باز نکردم بگم دروغه

خیلی اذیت شدم

سپردمش به خدا که جوابشو بده

ولی چندماه پیش یه کاری کرد که پدرشوهرم پیش همه گفت که همه حرفاش دروغه

اینا هیچ گناهی ندارن

خوشحالم که کار خودش باعث رسوایی خودش شد

اگه دوست 

من در استانه جداييم

خيلي ابرو دارم همه دوسم دارن و بهم احترام ميذارن توو دوست و فاميل محبوبم

ولي الان چندتا حرف شنيدم ك داغونم ميكنن