2737
2734

سلام دوستان

یه سری ويژگي های کلی همسرم میگم

دست و دلباز(در برخی چیزا) و خوش دله(ذره ای شکاک نیست) دیر عصبانی میشه و فوق العاده مهربونه

اما از طرفی خیلی به فکر افزايش سرمایه هست بطوریکه از مسافرتا ميزنه چون جاهایی سرمایه گذاری کرده(انصافا هم موفق بوده)

با اینکه درامدش خوبه ولی در حد یک کارمند معمولي زندگی میکنیم

سالی دو سه بار مسافرت معمولی داخلی فقط

_اصلا اهل گشت و گذار با خانواده نیست میشه تنها خونه میمونه ولی همراه منو بجه هام تا پارکم نمیاد باید تنهایی ببرمشون

-مامانش علی رغم اینکه زن خوبیه یه ويژگيش  اینه که زیاد میاد خونمون مثلا ممکنه وقت نهار باشه یا ازخواب بیدار شده باشیم صدای زنگ ایشون میاد تقریبا وقت و بی وقت

حالا امروز حرفای دلمو زدم بهش(بحث مامانش و همراهي نکردناش) ولی خیلی بهش برخورد 

یعنی نباید گله میکردم??????

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نظری ندارم ولی شوهرت روشنفکره 

قید مسافرتارو بزن خواهر من ،مامانشم خوب کردی به شوهرت گفتی 

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

چون ویژگیای خوبش بیشتره به نطرم کنار بیا با بقیه چیزا

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

چه جالب که خصوصیات زندگبت مثل منه . منم خیلی راجع به مسایل مالی و استفاده بیشتر از پول برای تفریح و مسافرت به شوهرم میگم ولی هیچ فایده ای نداشته . راجع به مادرش نباید میگفتی . مادر شوهرته دیگه . خب بی خبر بیاد . تو هم آسون بگیر

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

ببین ما جای شما یاهمسرت نیستیم خانواده همسرتم نمیشناسیم واصلا اشنایی نداریم چجوری با تعریف یه داستان کوچیک از زندگی باید نظر بدیم؟بحث های زن وشوهری هست باید خودتون دوتایی حلش کنید نه ماها .که یکیمون بگه طلاق اون یکی بگه قطع رابطه و...

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

امکان نداره مردی از خونوادش یعنی مادر وپدر وخاهر وبرادرش طرف داری نکنه!!!مرد خیلی بخواد عدالت برقرار کنه میگه من نه طرفدار زنمم نه خونوادم

عزیزم توقع زیادی نداشته باش

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2706