2737
2734
عنوان

اومدیم خونه خواهر شوهر ناتنی ام

775 بازدید | 39 پست

بعد دوروزه اومدیم 

امروز منو شوهرم از صبح رفتیم شهرو بگردیم

ساعت شیش و نیم عصر دیدم مادر شوهرم زنگ زده گفته مرضیه(خواهرشوهر ناتنیم) گفته زنگ بزن ببین بچه ها کجا رفتن شهرو گشتن یا ن

البته مادر شوهرم زن خیلی خوبیه و ذاتشو میشناسم 

الان من یکم ناراحت شدم گفتم واسه چی زنگ زدن

ناگفته نماند ما مسافریم توی این شهرو بعد سیزده سال شوهرم اومده اینجا

ایا حساسیت و ناراحتی من جایز هست یا ن

کلا تماسش سی ثانیه ام نشد ی حالی پرسید زود قط کرد حدود هشت ساعتم هست ک بیرونیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اتفاقا اگ زنگ نمیزد باید باید ناراحت میشدین اینکه حالتون رو پرسیده و خاسته ببینه تفریح کردین خیلی خوبه اگ ن باید ناراحت میشدی ک ب ی ورش نبود 

کار خوب خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه 🙂🙂🙂🙂
2740

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2706