2733
2739
عنوان

زنونگی‌ رو از زن‌بابام یاد گرفتم!

| مشاهده متن کامل بحث + 26515 بازدید | 414 پست
دقیقا سختیای زندگی رو زن اولی تحمل کرده ولی نشنیدی میگن سوزن ۴۰ رو کشیدن حالا که زندگی به مرحله آرو ...

آتیش به دلم نزن من خودم این چیزارو میدونم لطفا لطفا لطفا یکم رعایت کنین! اره من میدونم مامانم تو این زندگی له شد

میدونم همه اینارو میدونم!

گفتم گلم تو  پست اول

این داستان زندگی حاشیه ای بود که اصل مطلبو بگیرید

اصل مطلب اینه مثل روزای اول ازدواج با طراوت باشید تا واکنش مثبت بگیرید

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
الان با همسر پدرتون مشکلی ندارین؟؟؟

سرم تو کار خودمه.همین که دیگه بابام از فشاری که روش بود به ما فشار میاورد، دست کشیده

کافیه واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بشدت غرغروام و متاسفانه از بچگی این رو ار مامانِ خوشگلم یاد گرفتم ولی الان کنترل میکنم متاسفان ...

مامان منم ب شدت غر غروعه،تو زندگیمون چیزی ب غیر از دعوا و غرغر یادنگرفتم تموم اون رفتارارو رو زندگی خودم پیاده کردم هم از رو نادانی هم از روی بچگی،کم کم رو خودم کار کردم ولی حس میکنم دیگ ارج و قرب ندارم میدونی چرا؟چون برچسب دمدمی بهم زده شد،بادست خودم الانم دارم زندگیمو خراب میکنم با اخلاقای گندی ک از مادروپدرم الگو گرفتم

چقدخدادوستتون داشته ک ی الگوی عالی سره راهتون گذاشته و شما هم اونقد خوب و عاقلین ک بجای حسادت تحسینش میکنین،اسی شما واقعا بهترینی

حرفات خیلی منو ب فکر فرو برد

بخداداشتم ب طلاق فکرمیکردم ک اومدم تو تاپیکت

2731
خانوما یه اصلی هست به نام شُکوهِ مَرد ینی چی ینی اول زندگی،من و شما میایم این شکوه رو به مردمون م ...

بله کلید مرد دکتر حبشی هم همینه واقعا تو زندگی من معجزههه کرد

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
همچین ناراحت بودی که تاپیک مفیدت ترکیده گفتم ببین چیه مطمئنا همه ی خانوما اوایل زندگیشون همینایی که ...

من بدهکار شما نبودما عزیزم!

این چه طرز نظر دادنه؟

شما مگه تو زندگی مااید که بدونید به فکر مادرم هستیم یانه؟ شما دلت واسه مادر سوخته اونوقت ما که اولادشیم به فکرش نبودیم؟

توروخدا یکم حرفتونو مزه مزه کنید بعد صحبت کنید ای بابا!

من مقایسه اوایل زندگیو با زندگی الانتون کردم که تغییرش بدین بشید مثل اولش تا زندگیتون بازم جون بگیره!! 

میتونید انجامش ندید من تاپیک عمومی زدم نه صرفا برای شما

من ادم دلشکسته ای هستم سر همین ماجرا

توروخدا یکم به طرف مقابل فکر کنید وقتی میخواید تایپ کنید

آره منم منظورم چیزای پیش پا افتاده بود مسائلی جدی بهتره به مشاور رجوع داده بشه خیلی ممنون که با صب ...

قربونت برم عزیزم

ببین تو این تاپیک من اصل و ریشه‌ی حرفم اصلا چیز دیگه ای بود،چجوری دارن باحالت تهاجمی باهام صحبت میکنن

اینجا کمک هم نمیشه کرد وای به حال درددل

2738
عزیزم خیلی ممنون ازمطالب مفیدت.شما گفتید روانشناسی خوندید؟من یه مشکلی دارم میشه کمکم کنید؟

قربونت برم🌹

من فعلا درسم تموم نشده هنوز خیلی درباره مسائل نمیدونم‌اینا چیزایی بود که میدونستم بخاطرهمین گفتم

میترسم اشتباهی راهنماییتون کنم😢

بادی اسپلیش چیه میشه بگین؟درمورد شوهر سرد هم‌توضیح بدین ک چ طوری بااحساسش کنیم

بادی اسپلش اسپری بدنه گلم بعد از حموم میزنی بوی خوب میگیره تنت پوستت معطر میشه تا یه مدت

شوهرسرد:در اون مورد اطلاعات کافی ندارن بخاطر همین چیزی نمیگم که یوقت اشتباه نکرده باشم

فقط می تونم بگم خیلی جالب بود چون من تمام اینهایی که گفتید را بلا استثنا انجام دادم. و الان طلاق گرف ...

این چیزا دو طرفه‌س

مردام باید یه سری مطالبو درباره زنها یاد بگیرن وگرنه اصلا فایده نداره.بابای منم با زن قبلش مسائل مربوط به زنارو یاد گرفت وگرنه الان باز همون اش بود و همون کاسه

2706