2733
2734
عنوان

زنونگی‌ رو از زن‌بابام یاد گرفتم!

26515 بازدید | 414 پست

سلام خانوما.اگر زندگیتون سرد شده بهتره یه تغییراتی تو رفتار و غیره‌ی خودتون بدید!

پدرومادرمن جداشدن وپدرم علاقه زیادی به مادرم داشت ولی اخلاقش صفربودو بلد نبود بروز بده!بعدازجداییشون‌هرکاری کردیم مادرم دیگه راضی نشدبرگرده.خلاصه‌پدرم مریضی‌روحی گرفت وروزگارخودشومارو سیاه کرده بود.بعداز۱سال ونیم راضی شد زن بگیره.(نگیدچجوری راضی شدی و...قبلا گفته بودم و اینکه زنده بودن پدرم خیلی مهم‌تر از تحمل یه زن دیگه جزمامانم توخونمون بود).اینارو ولشکنین اگربخوام بگم یه تومار میشه.اینا حاشیه‌س

تو دوتااز تاپیکای قبلیم گفته بودم زندگیمو

فقط میخوام اینو بگم که این خانم پدرِ بی اخلاق و عصبی منو چجوری نرم کرده!! اگر به درد یکیتونم بخوره همین کافیه واسه من

فقط صبور باشین تا خورد خورد بنویسم.دنبال پربازدیدشدن نیستم هی نگید چرا نمیگی زودباش.اگرهمشو پست اول مینوشتم طولانی میشد نمیخوندین

و اگرنظر خواستین بدین حتما یادتون باشه که 

#صاحب_تاپیک_قلب_داره‍ پس مراقب کامنتاتون باشید

♥️♥️♥️ ‍ 

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو حتمن لایک کن لازمم میشه😅

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2731

قلب صاحب تاپیک رو ببین جون بابا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
2706