2737
2739

ما یه خونه بزرگ و شیک داریم تو یه جایه خوب شهر خودمون توش زندگی میکنیم به نظرتون بدمش رهن و اجاره برم  حاشیه شهر یا منطقه پایین تر  یه خونه کوچیک بگیرم بارهن کمتر بقیه پول اجاره خونمو بزنم به زخم زندگی اینم بگم وام زیادی گرفتیم و حقوقمون زیر قسطه به این پول نیاز داریم یا نرم بشینم سر جام مصداق پز عالی جیب خالی باشم😂😂😂

نه بابا آدم وقتی خونش بزرگ و قشنگه اصلا نمیتونه بره جایی که پایینتره از موقعیت الانش

اصلا اینکارونکن پشیمون میشی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب یه کار اقتصادی واسه خودت پیدا کن

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2738

اجاره بده  که بتونی پول اجاره ی خوبی بگیری  به قسطها کمک شه

برو یه خونه کوچیکتر  رهن کن

بدهی ها سبک شد برگرد خونه خودت

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

اگه وام گرفتید واسه ماشین  و لباس و ساعت و ...و چیزایی که ارزشی ندارن خب نه چون اینو صاف کنی بازم این راهو میرید

ولی اگه میدونی با پولش میتونید چاله ها رو صاف کنید و ارزش داره آره چرا که نه

رهن کامل بده دو ساله که ۲ سال دیگه ارزش پول کمتر میشه و راحت تر رهن رو پس میدید

توکل به خدا

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
جیب خالی پز عالی به نظرم بهتره،زندگی تو حاشیه شهر سختی خودش و داره،چه کاریه اخه،،خونتم مستاجر خراب م ...

از یه طرف هم میترسم فک فامیل بگن چقدر خسیسم من 😟یا حرف درست کنن برامون

2706