2733
2739
عنوان

دخترم وزن نمیگیره

110 بازدید | 17 پست

سلام

امروز دخترم واکسن دوماهگی داشت 

وزن تولد۴۵۰۰

۱ماهگی۴۵۳۰

۲ماهگی۵۰۴۰

رفلاکس داره 

همش میاره بالا

خوابش هم خیلی کمه

اگر تجربه ای دارید بگید

خنده ی زیبایت دلیل زندگی ما

منم پسر جاریم همین طورربود بردش دکتر فوق تخصص اطفال تو مشهد الان خیییلی خوب شده هم خوابش هم وزنش

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توی شیرش سویق کامل بریز تپل میشه خدابخواد.رفلاکس هم طبیعیه.اگه شیر خودت بهش میدی گوجه زیاد نخور

نه عزیزم دکتر گفت رفلاکس حتما باید درمان بشه چون توی بزرگیش معده اش اذیتش میکنه اگه درمان نشع

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2738
شیر حودم رو نخورد اصلا خیلی خیلی کم الان فقط شیر خشک میخوره ماه اول نان دادم اضافه نکرد اصلا حالا ...

اپتامیل خوبه

دختر من میخوره 

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
می دونی چی بهش گفته بود؟

دارو داده بود و یه نوع خاص از شیرخشک که بخوره رفلاکسش خییلی بهتر شد و خوابش هم با یه دارو گیاهی بهتر شد البته جاری من دارو خواب بهش نداد و فقط با تاریک کردن خونه موقع خوابش کم گم خوابش رو تنظیم کرد

2706