2737
2734
عنوان

چندسال فاصله بین بچه ها خوبه

121 بازدید | 11 پست

بچه هامن میخام اقدام کنم واسه بچه دوم

"انشاالله"

بچه اولم سه سالشه

دلم میخاد موقعی ک این بچم میره مدرسه دومی از اب و گِل در اومده باشه....

بنظرشما چطوره

؟

اینجانب کاربـر قدیمی هستم....بدلایلی کاربریمو خودم ترکوندم.

عزیزم از نظر روانشناسی فاصله ۱۸ ماه تا ۵۹ ماه مناسبه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرمن خیلی خوبه موفق باشی اگه بچه اولت خوبه و خودش غذامیخوره و دستشوییشو میگه و خیلی اذیت نمیکنه ع ...

اذیت ک میکنه

خیلی زود رنجه سره هرچی زودی گریه می کنه

بخاطر یکی بودنش فک کنم باشه چون خیلی بش توجه میکنیم.

بنظرم موقعی خوبه که خودت با توجه به توان جسمی و روحیه ات بتونی یه بچه ی دیگه رو پذیرا باشی

من یه پسر چهارساله دارم و در حال اقدام برای دومی

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

خدایی چه دل وجراتی دارین شماها..من عمرا بتونم بچه دیگه ای بزرگ کنم😐

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من پسرم ۴سال ودوماهشه به فکردومی نیستم چون خودم واقعا حوصلم نمیکشه پسرمم واقعا شلوغ واذیتیه ولی خیلیا با فاصله سنی ۳سال یا ۴سال بین بچه ها موافقن بنظرم مادرهم بایدازنظرروحی وجسمی پذیرای بچه دوم باشه فقط اختلاف سنی بچه ها  شرط نیست بچه مادرصبور وباحوصله میخواد که بتونه ازپس دوتابچه بربیاد اگه واقعا توان واعصاب وحوصلشو داری وپسرت خیلی اذیتی نیست بیار موفق باشی 

2738
اذیت ک میکنه خیلی زود رنجه سره هرچی زودی گریه می کنه بخاطر یکی بودنش فک کنم باشه چون خیلی بش توجه ...

وقتی باردار شدی از طرف نی نی جدید کادو بگیر بده بهش بگو  اینو ازطرف نی نی برات خریدیم.خیلی تاثیرداره

من پسرم ۴سال ودوماهشه به فکردومی نیستم چون خودم واقعا حوصلم نمیکشه پسرمم واقعا شلوغ واذیتیه ولی خیلی ...

به سن خودتونم بستگی داره اگه سنتون کمه کارتون درسته البته خیلی از دردسرای بچه اول بخاطر تک بودن و همبازی نداشتن یا لوس شدن از تک فرزندیه

به سن خودتونم بستگی داره اگه سنتون کمه کارتون درسته البته خیلی از دردسرای بچه اول بخاطر تک بودن و هم ...

اره واقعا خیلی دردسراش بخاطر تک بودنشه

هیچ بچه ای هم نیس ک باش بازی کنه

تو پارک ک میریم هی میخاد با یکی دوست بشه ولی کسی محلش نمیذاره دلم کباب میشه واسه بچم

خیلی تنهاس

به سن خودتونم بستگی داره اگه سنتون کمه کارتون درسته البته خیلی از دردسرای بچه اول بخاطر تک بودن و هم ...

خودم ۲۷سالمه پسرم ازاول شلوغ واذیتی بود وکلا اجتماعیه تنها نیست پارک واینوراونورمیبرمش با خواهرزاده اش که هم سنشه بازی میکنه وازمهرمیخوام بزارمشم مهد ولی من کلا بچه دوم نمیخام البته بستگی به هرکسی داره که توان وحوصله بچه دومو داشته باشه یانه من که همینو بزرگ کنم وخدابرام حفظش کنه براهفت پشتم بسه