2733
2734
جزوعلوم غریبه ست سر کتاب باز کردن.  بعضیا هم یه مزخرفی از خودشون دراوردن که با قران سر کتاب با ...

من به کارهایی ک این دوره زمونه ادم های شیاد میکنند اعتقاد ندارم

اما این ها همه خود خدا قرارداده

مثلا شما مشکل فیزیکی پیداکنید نمیرید سراغ دکتر ومیگید توکل به خدا ؟

دعا و سرکتاب وعلم ماورا هم حقیقت ولی کارهرکسی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به کارهایی ک این دوره زمونه ادم های شیاد میکنند اعتقاد ندارم اما این ها همه خود خدا قرارداده مث ...

دقیقا..من از چند جا دعا گرفتم اصلا تاثیر نداشت

تیکر رسیدن به ارزوهام💛💛💛💛💛💛💛
2731
من به کارهایی ک این دوره زمونه ادم های شیاد میکنند اعتقاد ندارم اما این ها همه خود خدا قرارداده مث ...

دوست عزیز علوم ماورا حقیقت داره. حتما دیدین کسایی رو که کاملا دقیق و درست میتونن از جزئیات زندگی شما بهتون بگن. از چیزیایی که ازشون اطلاع ندارین باخبرتون کنن و تا حدی آینده ی نزدیک رو هم پیشگویی کنن. کسی منکر این آدما و تواناییشون نیست. ولی این توانایی از کجا اومده؟ اگر تحقیق کنین متوجه میشین که از راه توهین به مقدسات و تسخیر جن میتونن این کارا رو بکنن. البته تسخیر جن توی اسلام حرامه چون تبعات خاص خودش رو در پی داره و کسی که به اینجور افراد مراجعه میکنه باید تبعاتش رو هم بپذیره.

بجز اونا افراد پاکی هستن که دعا کنن برامون. مثلا علمای بزرگی مثل آیت الله بهجت هیچ وقت دعایی غیر از دعاهای مفاتیح رو توصیه نکردن. تا حالا شنیدین مثلا آیت الله بهجت سر کتاب باز کنه!؟ یا به کسی توصیه کنه این کارو بکنه؟! تا دعاهای معتبر در هرررررر زمینه ای و برای هرررر مشکلی از 14 معصوم توی کتاب مفاتیح هست چرا به دعا نویس مراجعه کنیم؟ از 14 معصوم آشناتر به روش دعاکردن میشناسین؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
دوست عزیز علوم ماورا حقیقت داره. حتما دیدین کسایی رو که کاملا دقیق و درست میتونن از جزئیات زندگی شما ...

عزیزم شوهر من چند وقته بیکار شده چون براش پاپوش درست کردن و هر جا میره کار پیدا نمیشه

منم گاهی اعتقادم رو از دست میدم و میگم حتما خدایی نیست که اینقدر من صداش میزنم و جواب نمیده. ولی پست شما رو دیدم و گفتم شاید ایمان من ضعیفه

آیا سوره قرآن یا دعای معتبری میشناسی برای پیدا کردن کار شوهرم؟

2740
مهر میخوردی؟یعنی چی؟

میخوردم دیگه گاز میزدم میخوردم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔