2737
2734
عزیزم شوهر من چند وقته بیکار شده چون براش پاپوش درست کردن و هر جا میره کار پیدا نمیشه منم گاهی اعتق ...

انشالله خیلی زود به بهترین شکل ممکن درست میشه کار همسرتون. 

ما هم یه دوره به مشکلات اقتصادی خیلی بدی خورده بودیم، از کتاب مفاتیح الجنان یه ذکر استغفار دیدم که از امام صادق نقل شده برای رزق و روزی زیاد، باید این ذکر رو تا دو ماه روزی 400 مرتبه بگین. من برای اینکه خسته نشدم 100 تا صبح، 100 تا ظهر، 100 تا عصر و 100 تا شب میگفتم.

از وقتی گفتن این استغفار رو شروع کردم خدا رو شکر اونقدر برکت و رزق و روزیمون زیاد شد که الان یک ساله هر وقت دو ماه تموم میشه دوباره از نو دو ماه دیگه رو شروع میکنم.

اون ذکر اینه:

اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَيُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحيمُ بَديعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَميعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَيْهِ

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره کم خونی داشتی😣

نه خونمم درست بود آزمایش دادم عزیزم

هم خوراکم خوب بود هم چیزای خون ساز زیاد میخوردم

ولی خاک و مهر دوست داشتم زیاد هم میخوردم

آخرش ترک کردم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
انشالله خیلی زود به بهترین شکل ممکن درست میشه کار همسرتون.  ما هم یه دوره به مشکلات اقتصادی خی ...

میخونم انشاالله کارش درست بشه. برام دعا کن که دلم خیلی شکسته. 

کسی هم ندارم باهاش درد و دل کنم گاهی اینجا درد و دل میکنم. توی این چند وقت اینقدر اتفاق های جور واجور افتاده که میگنم نکنه کسی جادومون کرده

شوهر من خیلی پاکه تو کارش همه روش قسم میخوردن. پشت سرش حرف و حدیث درست کردن و بیکار شد. الانم هرجا میره اول قبول میکنن دوباره یکی ی حرفی میزنه و کنسل میشه

میترسم ناامید بشم و کفر بگم. 

به خدا ما خیلی خانواده آبرومندی هستیم. خیلی از حرف و حدیث ها و بی آبرو شدن میترسم. خدا نبخشه اون نامسلمونی که این کار رو کرد

2728
اره[/QUOTE]

3]چجوری بشم فک کنم بهش بگن داگی. اونجوری دوسدارم ولی بادداره

عزیزم وقتی پوزیشنی رو انتخاب میکنی که میدونی باعث باد واژن میشه..با خیال راااحت اونو انجام بده و حالشو ببر😊 ولییییی!!!؟؟موقعی که میخوای جابجا شی سریع یه کاری کن بادش خالی بشه تا وسط کار خجالت نکشی

چی میگی تو😤😤😤😤
2740
 سلام خانومی لطف می کنی شمارشو برای تو خصوصی بفرستی؟

سلام ببخشین ولی اونایی که رایگان سرکتاب باز میکنن معمولا چیزی میگن که مجبور بشی از دعاهاشون بگیری من در این زمینه خیلی تجربه دارم و کلی پول خرج کردم آخرش هیچی توی اینستاگرام ازطریق یکی از دوستام به یکی گفتم باز کرد پولشم چیزی نبود ۵تومن گرفت برا سرکتاب درعوض کلی راهنماییم کرد و منم بهشون قول دادم همه جا به همه دوستام معرفیشون کنم به نظر منکه خیلی خوب گفتن و مهمتر ازهمه با حوصله.اینم پیجشونfaldune 

سلام عزیزم من یه خانومی میشناسم که واقعا حرف نداره ،اصلا هر چی ازش تعریف کنم کمه ،من زندگیم واسم جهنم شده بود ولی این خانوم تبدیل به بهشت واسم کرد با دعا های قرآنیش ،اتقدر دلش پاکه که نگو ،انرژی مثبت ،واقعا با بقیه فرق داره الهی که دست به خاک بزنه جواهر بشه از بس خوبه ، من به خیلیایه دیگه شمارشو دادم اونا هم الحمد لله مشکلشون برطرف شد ،هزینه ای هم نمیگیره کلا هم صرف خیریه میکنه ،اینم شمارش ۰۹۱۰۱۷۸۹۴۲۸

سلام عزیزم من یه خانومی میشناسم که واقعا حرف نداره ،اصلا هر چی ازش تعریف کنم کمه ،من زندگیم واسم جهنم شده بود ولی این خانوم تبدیل به بهشت واسم کرد با دعا های قرآنیش ،اتقدر دلش پاکه که نگو ،انرژی مثبت ،واقعا با بقیه فرق داره الهی که دست به خاک بزنه جواهر بشه از بس خوبه ، من به خیلیایه دیگه شمارشو دادم اونا هم الحمد لله مشکلشون برطرف شد ،هزینه ای هم نمیگیره کلا هم صرف خیریه میکنه ،اینم شمارش ۰۹۱۰۱۷۸۹۴۲۸

عزیزم شوهر من چند وقته بیکار شده چون براش پاپوش درست کردن و هر جا میره کار پیدا نمیشه منم گاهی اعتق ...

عزیزم شاید کسی برات کاری کرده سحری بستگی ای چیزی  من یکی رو میشناسم که‌میتونه ببینه برای چی این اتفاقا میفته خواستی درخواست دوستی و‌پیام بده بهم بهت شمارشو بدم

منم خواهش میکنم ورشکست شدیم حامله ام هستم اصن به این جور چیزا فک نمیکردم ولی تو یه سال ازدواج کلی بد ...

سلام عزیزم ،من کارم به طلاق کشیده بود ،واقعا زندگی واسم زهرمار شده بود و یکی از دوستام بهم یه شماره داد گفت زنگ بزن انشالله که کارت و درست میکنه ،الحمدالله که زندگیم خیلی خوب شده به لطف خدا و این خانوم که فرشته نجات من شدن ،کارایه رحمانی انجام میده و منصف هست ،کلا تلفنی کار انجام میده خانوم محمدی ۰۹۱۰۱۷۸۹۴۲۸

منم خواهش میکنم ورشکست شدیم حامله ام هستم اصن به این جور چیزا فک نمیکردم ولی تو یه سال ازدواج کلی بد ...

من از یه خانومی واسه مشکلم دعا گرفتم که آیه قرآن بود و کلا دعا هایی که میداد از روی قران بود ،مشکلمم برطرف شد ،قیمتشم خوبه ۰۹۱۰۱۷۸۹۴۲۸