2733
2739
عنوان

امروز یه روز عالیه میگی نه،ببین

142 بازدید | 17 پست

درگستره لایتنهای زندگی ،جاییکه من هستم همه چیز بی عیب ونقص است.درزندگی من همه چیبی عیب ونقص است.

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چه عالی حتما همینطوره👌

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعا همین طورههه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2742
2738

دختراااا سلام

صبح قشنگتون به خیر

من یه پیشنهاد دارم امروز هر کی این پست رو لایک کنه باید جمله بالا را صد مرتبه به خودش بگه و بعدش ۱۰۰مرتبه بگه خدایا شکرت.میخوایم این چالشو تکرار کنیم چون خدا دوست داره به ما معجزه نشون بده.بدوییدددد

میخوام هر روز چالش اینطوری بزارم

اکه دوست دارید درخواست دوستی بدید که به هم دسترسی داشته باشیم.دوستون دارم خودتونو دوست داشته باشید.

یا علی

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706