2737
2739
عنوان

از اشپزی ناامید شدم😔قرمه سبزی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2263 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالا سبزی کم ریختی

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅

عزیزم راه میوفتین ناراحت نباشین 

من یه بارر مامانم گفت من دیر میام خونه ناهار با تو منم تا اون موقع دمپختک و کته دست نکرده بودم اومدم درست کنم هی ابش که تموم میشد اب میریختم توش جاتون خالی. اون روز انگار داشتیم شله زرد میخوریم ولی الان دیگه همه غذاها رو یاد گرفتم

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  
2740

منم ابلیمو میزنم و ی مقدار گرد لیمو

رب گوجه نمیزنم

سبزی رو کاملا سرخ میکنم تا تیره بشه 

اب کم میریزم توش 

گوشت و پیازو اول میپزم بعد سبزی رو اضافه میکنم بهش 

لوبیا رو جدا میپزم حتما چون طعم و رنگ بدی میده به اب 

همینا دیگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

زردچوبه و‌رب اگه میخوای قرمه سبزیت سیاه بشه، نباید بزنی

خودم همیشه تو زودپز میپزم،،، یک ساعته چنان لعابی میندازه که آدم کیف میکنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.