2726
عنوان

از اشپزی ناامید شدم😔قرمه سبزی+عکس

2263 بازدید | 187 پست

اولین بارم بود قرمه سبزی درست میکردم

دستورشو هم از نت خوندم هم از مامانم پرسیدم

فکر میکردم یه قرمه سبزی مجلسی تیره و خوش عطر میشه

ولی نمیدونم چرا رنگش نارنجی شد با چنتا لوبیا و پیاز و سبزی معلق رو آب :(

لیمو عمانی هم نداشتیم جاش ابلیمو ریختم

رب گوجه کلا نباید میزدم برا رنگش؟

پیازشم نگینی تفت دادم خلالی سرخ نکردم

میشه ایرادامو بگین؟

البته قرمه سبزی های مامانمم تقریبا این شکلی میشه مثه تو عکسا نمیشه

دیگه از کدبانو شدن ناامید شدم فوت و فنشو از کجا یاد بگیرم اخه برم کلاس؟

رب اگه میخای بزنی یک قاشق یا کمتر بزن خیلی نزن

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پيازو اگه رنده كني لعابش بهتر ميشه

رب انار زياد بريزي روغنش زيادي مياد رو 

و لوبيا و سبزيشم چون جا نيفتاده اومده بالا

رب بايد نصف قاشق بزني 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بایدجابیوفته...لیموعمانی بایدبزنی...روبم که من نمیزنم

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ما اصن رب نمیزنیمم

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
2706