2733
2734
عنوان

ناهار چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 104 پست
مرغ فروشیا و قصابیا اصلا نمیفروشن عزیزم

اووووف اگه میدونستم زودتر دست به کار میشدم دو تا کبوتر هست که تو کانال کولر مامانمینا لونه درست کردن واااای سر و صداشون آدمو دیوونه میکنه برم یه تفنگ بادی پیدا کنم هر دوشون رو بپزم بخورم خیالم راحت شد . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم گوشت کبوتر یکم کراهت داره چون کبوتر یه حیوان تزئینی و زیباست سعی کنین اگه امکانش هست از این به ...

اونوقت اینو کی گفته 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
2731
اووووف اگه میدونستم زودتر دست به کار میشدم دو تا کبوتر هست که تو کانال کولر مامانمینا لونه درست کردن ...

🙄🙄🙄🙄😑😑😑😑😑

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
سس با رب؟ کبوتر از کجا میخرید؟ پاک کردن خاصی داره؟ خواصش چیه؟

اره سسش با رب هست و ادویه و نمک و ابلیمو

از مغازه مخصوص گنجشک و کبوتر و بلدرچین فروشی 

بله گوشتش طبیعت گرم داره و ضد چربی و گرفتگی عروق هست و برای مزاج سرد خیلی مفیده .میل جنسی هم بالا میبره

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
2706