2737
2739
عنوان

ناهار چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄🙄🙄🙄😑😑😑😑😑

والا بخدا روانیم کرده بخاطر اونا هیچ وقت شب خونه مامانمینا نمیخوابیم چون میدونم از 5 صبح شروع می کنن دو تایی سر و صدا کردن. نه بابا من اینکاره نیستم حتی دلم نیومد لونه شون روخراب کنم 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2731
خيلي خاصيت داره  يه كبوترايي هس بالشون توسيه و كوچيكترن  كبوتراي وحشي  خيلي خاصيت ...

برای ما کبوتر کوکو هستن خیلی کوچیکن 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
2738

روستای مامانم اینا چاه زیاد داره توی چاهش پر کفترچاهی هست یه شب همه خونه خاله بزرگم بودیم پسر خاله هام تو شب رفتن سر چاه گونی گرفتن در چاه صدا کردن همه کفترا پریدن بالا بیستو شیش تا کفتر گرفتن آوردن خونه همشو پوست کندن کباب کردن همگی خوردن ولی من اصلا دلم نیومد خیلی دلم سوخت براشون گفتم مرغ گوسفندو مجبوریم اینا بیچاره گناه دارن ولی اونا میگفتن اینا انقدر خاصیت داره اگه بدونی التماس میکنی همیشه برات بگیریم😂😂😂😂

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
روستای مامانم اینا چاه زیاد داره توی چاهش پر کفترچاهی هست یه شب همه خونه خاله بزرگم بودیم پسر خاله ه ...

واای چه بی رحم😢

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

کبوتر حلال گوشته. مثل خیلی پرنده های دیگه. همیشه برام جالب بوده که بعضیا میگن دلمون نمیاد. باز اگه گیاهخوار باشن قابل درکه. مامان منم دلش نمیاد بلدرچین و اینا رو بخوره، میگم مادر من مرغ مگه چیش از اینا کمتره. میگه اینا کوچولوئن یاد بچگیای تو میفتم  

واای چه بی رحم😢

اره منم دلم سوخت ولی پسر خاله هام کارشون بود وقتی دور هم جم میشدن فقط به فکر شکمشون بودن یا گنجشک میگرفتن با کفتر به خودشونم افتخار میکردن کمم نبودن که خونه خالم یهو سی چهل نفر میشدن همرو کباب میدادن😑😑

ای حال نا معلوم آروم باش آروم

لوبیا سبز چیه؟لوبیا سبز اسم غذا؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706