2737
2739
عنوان

چرا بعضی از خانوما به نظافت شخصیشون اهمیت نمیدن😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 109 پست
خب تو پریودی اصلا خوب نیس بری حموم باعث کیست میشه

نه اصلا همچین چیزی نیس من از دکتر پرسیدم و چند تا مطلبم خوندم گفت اینا همه باورهای زنان قدیم بوده اینم به این دلیل که زمان های قدیم حموم شخصی که نبوده همگی حموم عمومی می رفتن بخاطر همین می گفتن نباید بری حموم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا شدیدا اعتقاد دارن تو پریودی نباید رفت حموم.

خاله من بچه دار نمیشد دکتر بهش گفته بود اصلا نباید تو پریودی حموم رفت مخصوصا روزای اولش. ولی واقعا نمیشه تحمل کرد و نرفت. من هر روز دوش میگیرم ولی اگه ضرر نداشت دوست داشتم سه بار دوش بگیرم

2728
دلم برا شوهرش سوخت😔😔

شوهرش خیلی مرتب و تمیزه از اقوام نزدیکمه یعنییییی شاخم در اومد خانومش رو دیدم؛تصور کن موهای رنگ شده چررررب با ناخونای بلند که زیرش سیاااااه تا نصفه همه لاکی و دندونای زرد؛ 

من تا میشم سریع میرم حموم ادم توو اون دوره بیشتر حس کثیفی داره بعضیا میگن حموم بده اخه تمیزی کحاش بده ولی من بدبخت بیشتر از هفته دوبار نمیتونم حموم برم پوستم ب شذت خشکه دکتر گفت ده دقیق بیشتر نشه حومت تمام تنم بعد حموم ب خارش میفته پوستم میماسه من نمیتونم کمتر نیم ساعت برم حموم محبورم خارش بعد حموم تحمل کنم ولی بو ندم

زمان دانشجویی توی خابگاه یکی از دوستام مانتومو پوشید بخدا هررررچی میشستمش مگه بوی عرق میداد اخرش اند ...

وایییی نگو رفتم پرو کنم ی مانتویی و یه بوییییییی میداد همونجا عوق زدم ب فروشنده گفتم این دیگ چیه خفه شدم رف یکی دیگ اورد این بدتر از اوت بود😥😥😥

2738
کی این حرف و زده؟ والا من سالهاست تو پریودی هرروز دوش میگیرم کیستم ندارم کلی میکروب تو اون ناحیه ج ...

من خودم قبلا تو زمان پریودی میرفتم  حموم که دچار کیست شدم 

دکتر طب سنتی بهم گفت نرو چون باعث کیست میشه حالا شما رو نمیدونم 

شوهرش خیلی مرتب و تمیزه از اقوام نزدیکمه یعنییییی شاخم در اومد خانومش رو دیدم؛تصور کن موهای رنگ شده ...

شوهرش دلش به چیه این زن خوشه😂

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
دکتر طب سنتی گفته عزیزم بعدشم ادم میتونه لباساشو تند تند عوض کنه زمان پریودی تا اینجوری بو نگیره

پس چرا من تاحالا کیست نگرفتم؟هر دکتری هم دانا نیست بحث لباس نیست بحث بوی خونه

2706