2410
2553

سلام خانوما، واقعا برام سواله اخه مگه میشه یه خانم بدنش رو شیو نکنه و همیشه بوی عرق بده حتی مسواک هم نزنه؛اونم زنی که شوهر داره شوهرش هم خوشتیپ و تمیز و مرتب؛دیروز یکی از خانومای اقوامم رو دیدم اصلا فجیع نامرتب و کثیف بود😶 بهم گفت شرمنده شاید یکم بوی بدی میدم اخه ۵ روزه پریودم بخاطر همین نتونستم دوش بگیرم  قیافم اینطوری شد😲؛مگه میشه تابستون ۵ روز دوش نگیری پریود هم باشی شاغل هم باشی؛حالا فاجعه اینجاست که از دهنش پرید گفت شوهرم به زور منو میفرسته حموم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دلم برا شوهرش سوخت😔😔

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2714

این که خوبه یکم پیش ی خانومه میگفت دو هفته یبار میره حموم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

😐😐😐😐

منم امروز باشگاه بودم ، یعنی بعضیا یه بوهایی میدادنا حالم بد شد😑یه مام چیه که استفاده نمیکنن ، خانما باید همیشه بوی خوب بدن ، حالا بوی خوب پیشکش حداقل بوی بد ندن😕

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2706