2733
2739
عنوان

چرا بعضی از خانوما به نظافت شخصیشون اهمیت نمیدن😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 109 پست
نه خوبه اصلا بوی عرق نمیدن دیگه

آره خودمم یه تایمی استفاده کردم خوب بود ولی گفتن ظاهرا برای غدد زیر بغل خطرناکه

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه بیکینی خجالت نمیکشی ؟؟من ک فکرشا میکنم روم نمیشه واقعا🙈🙈🙈

خجالت مال بار اوله😂😂😂😂من ۴ساله میرم.قبل از زایمانم چرا خیلی معذب بودم.

وقتی زایمان کردم چون طبیعی بود فک کنم دیگه کسی نموند منو نبینه.😂😂😂ازون به بعد پرده های شرم و حیا تو وجودم دریده شد😁

وای روز بعداز زایمان ماماهه اومد تو اتاق رسید گف بزنید کنار میخام بخیه هاتو چک کنم.حالا من بودم و زائو بغلی با مامانامون.مردم ازخجالت پیش مامانم😶

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
ی لوسیون بود میزدم دکتر داد دیگه اصلش گیرم نیومد حالا اینی ک میگین امتحان میکنم ببینم چی میشخ احه می ...

روغن بدن بچه‌ رو امتحان کن 

فکر کنم خوب بلشه 

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2728