2733
2739

ماه قبل اولین بار بود لتروزول خورده بودم روز 11 رفتم سونو کلی فولیکول خوب داشتم دو سه تاهم سایز 19 داشتم ولی باردار نشدم شما ماه چندم باردار شدید؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

منم دوماهه لتروزول میخورم پریودم شدم

اما اون آمپولرو نزدم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین بارداریم همون ماه جواب گرفتم ولی دومی  با وجود اینکه همه چی خوب بود نشدم.خیلییییی ناراحتم.الان دوباره دارم میرم دکتر.آی وی اف اقدام طبیعی  بارداری با لتروزول و .... 

پنج ساله عذاب میکشم

2728
فولیکولت چند بوده؟

نمیرم برا سونو 

دکتر نگفت بیا

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2738

ناامیدنباشیدایشاالله اونایی که بچه ندارن بچه داربشن ب حق امام رضا

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
به خدا انقد دیروز گریه کردم.نه چی هست

درکت میکنم، کپسول اووبوست یکم گرونه ولی برای افزایش کیفیت تخمک عالیه؟ حالا به دکترت بگو اگه صلاح میدونه برات بنویسه. ولی توکلت بخدا باشه.

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
2706