2737
2734
وااااي  راست ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟😍😍😍😍😍😍 از كدومش معلومه؟؟؟ تو كلم و روياهام ناخوداگاه ميره سمت ...

حست میگه دختره؟

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پلکه چشماتو بکش پایین ببین شکل وی انگلیسی میبینی توش؟؟ 

توي چشم راستم y هست چپ v

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2742
آفرین منم بهش گفتم پسره. خانواده ما هم همه پسر داریم

منم دوغ خیلی دوست دارم بعلاوه آبغوره ولی از آب لیمو متنفرم. میوه هم فقط میخورم تا خنک شم. و تهوعام هم از ساعت سه چهار بعد از ظهر شروع میشه ساعت ده یازده شب اوجشه

2740
عزیزم منم هممممه علایمای تو رو دارم احتمال زیاد میدم بچمون پسره  آخه ما هممون پسر زاییم هم خان ...

من شوهرم پسر دوست داره خيلي

همشونم توي خانوادشون بچه هاي اولشون پسره

واسه منم به خدا خيلي فرقي نداره نميدونم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
من اصلا رو پا نمیتونم وایسم  نظرت چیه  بی حالم کلا

بيحالي و تنبلي معمولا براي ني ني دخمله

ولي اگه عادي و سبك باشي پسر

اما خب بازم قطعي نيست كه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
منم دوغ خیلی دوست دارم بعلاوه آبغوره ولی از آب لیمو متنفرم. میوه هم فقط میخورم تا خنک شم. و تهوعام ه ...

هوس ترشی پسره. منم لواشک و سرکه میخوردم سر پسرم والبته فقط آشو با سرکه میخوردم چون میگن خیلی ضرر داره. خودت چی دوست داری؟

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
بيشتر دوست داري بشيني سر جات يا نه راحتي و سبك كاراتو ميكني؟ هرچند خيلييييي هنوز زوده نميشه الان حد ...

عصرا همش دوست دارم بخوابم

خوابمم خيلي زياد شده نسبت به قبل

البته من شاغلم تا عصر سركارم

بعضي روزا همه كارامو انجام ميدم خودم بعضي روزا نه

2706