2737
2734
عنوان

شوهرم دیشب بدون هیچ مشکل خاصی بهم گفت مثل سگ از چشام افتادی

| مشاهده متن کامل بحث + 23931 بازدید | 398 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجا جلو خواهره گفتی اینطور 

متوجه نشد راضی نیستی شما 

هیچی نگفت خواهره 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728
2738
جوابت از پهنا تو حلقم😐

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

شوهرتون تو چشاش سگ نگه میداره که حالا سگا از چشمشم بیفتن 😐

میگفتی لیاقت نداری جناب فکر کردی من مثل سگ از چشمات بیفتم تو نمیتونی مثل الاغ از چشمای من بیفتی 😒😒😒😒

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟

شوهرت حق نداشته جلو جاری و خواهرشوهر باهات اینجوری حرف بزنه😠

البته شمام نباید همون وسط اینارو بش میگفتی.میذاشتی برین خونه بعد.جلو جاری چیزی نباید میگفتی

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2706