2733
2734

سلام 

من فردا میخوام برم آموزشگاهی که پیغام فرستاده اماده همکاری هست دی ۹۶ فارغ التحصیل شدم بعدم نی نی دار شدم 

تا حالا جایی تدریس نکردم میشه راهنمایی کنین فردا برم چی میشه برای استخدام مصاحبه میکنن چی میپرسن کلا چیکار کنممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من چند سال قبل درس ميدادم طرح تدريس بلدي؟ بايد مسلط بتوني انگليسي خودتو معرفي كني راجب علاقت به تد ...

روش تدریس گذروندم چه چیزایی براشون مهم تره 

طرح تدریس رو چی میگین

2740
خب چ چیزایی براشون مهم تره ک بگم

من که رفتم ازم پرسید میشه خودتو معرفی کنی و علاقه ات نسبت به بچه ها و میتونی باهاشون رابطه برقرار کنی بعدش تو باید جوابای طولانی بدی که خودشون بگن بسه و از کلمات و اصطلاحات قوی استفاده کن 

خب اینو که باید اول بدونی چی میخوای تدریس کنی‌بعد طرح تدریس داشته باشی. یادت میاد چی پرسیدن ازت؟

خب بخش بندي

مثلا مرور

درس جديد

بخشاي تمريني

بازي

و ...

ميگم كه بستگي به رده سني داره

من رو گفت بيا سر كلاس فك كن ما شاگرديم درس بده

خب بخش بندي مثلا مرور درس جديد بخشاي تمريني بازي و ... ميگم كه بستگي به رده سني داره من رو گف ...

وای چقدر مشکل ازقبل بهت گفته بودن یا همونجا یهویی ازت خواستن چیزی اموزش بدی؟

وای چقدر مشکل ازقبل بهت گفته بودن یا همونجا یهویی ازت خواستن چیزی اموزش بدی؟

نه همونجا بهم گفت

مدير موسسه و منشي دوتا از دبيرا هم شدن شاگردام😂

٢٠دقيقه درس دادم

البته برا رده سني نوجوان

نه همونجا بهم گفت مدير موسسه و منشي دوتا از دبيرا هم شدن شاگردام😂 ٢٠دقيقه درس دادم البته برا رده ...

خب این خیلی سخته اولین بار برای چندتا استاد تدریس کنی یا چند تا جقله🤔😥😂

2706