2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشكل داريم ديگه يسري حرفا هم بهم زد ديگه خيلي خورد شدم خسته شدم ديگه

سر حرف میخوای جدا شی؟ عزیزم حرف که باد هواست این راهش نیست. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2740

وکیل بگیر حتما حتی توافقی ممکنه مهرتو ببخشی دیگه نیاد واسه طلاق یه بنده خدا بود همین کارو کرد بعد شوهرش ۱۰۰ میلیون دستی ازش گرفت تا حق طلاق بده بهش

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

میتونی بری دفترخونه ثبت اسناد از طرف شوهرت یه وکالت طلاق بگیری بری خودت دادگاه جدا شی دیگه هم به حضور شوهرت نیاز نیست

یا بری پیش وکیل یه دادخواست طلاق تنظیم میشه ارسال میشه دادگاه و امضا میکنین و تماااام 

البته در صورتیکه توافقی باشه و این وسط هیچ ادعایی چه از نظر بچه چه مهریه و نفقه نباشه

میتونی بری دفترخونه ثبت اسناد از طرف شوهرت یه وکالت طلاق بگیری بری خودت دادگاه جدا شی دیگه هم به حضو ...

چقدر زمان ميبره جدا شه ادم ؟؟؟؟ بايد برم كلاساي مشاوره دادگاه رو ؟؟؟

اگر بخوای توافقی جداشی خیلی سرییع من تو دفتر شورا حل اختلافو ثبت اسنادم والا موردی که دیدم وکیل گفتش امروز اقدام کن فردا جدایی البته بنظرم یه روز کپی شناسنامه کارت ملی هم خودتو هم شوهرت برید پیش وکیل اقدام کنید البته قبلش سر همه چی توافق کنین