2733
2734
اگر بخوای توافقی جداشی خیلی سرییع من تو دفتر شورا حل اختلافو ثبت اسنادم والا موردی که دیدم وکیل گفتش ...

اااااا واقعاً ؟ حالا يه سوال ديگه اگه مرد پشيمون بشه و نخواد طلاق توافقي بده زن اگه مهرشو ببخشه بايد طلاق بده يا نه ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اااااا واقعاً ؟ حالا يه سوال ديگه اگه مرد پشيمون بشه و نخواد طلاق توافقي بده زن اگه مهرشو ببخشه بايد ...

عزیزم قاضی با قاضی فرق داره بستگی داره وکیلت چقد قدر باشه بتونه طلاقتو بگیره 

ولی سما اگه مهرتو هم بلخشی بازم مرد میتونه بگه طلاق نمیدم مگر اینکه دلیل قانع کننده داشته باشی 

ولی حتما وکیل بگیر و حساب شده پیش برو 

چون وکیل مهرتو میذاره اجرا اموال مرد و توقیف میکنه و از اون طریق میتونه بگه من مثلا نصف مهریه یا تموم مهریه رو میبخشم به سرطی که حق طلاقو بدی به زن 

حقالوکاله ها فرق داره 

ولی تو شهرستان حداقل ده میلیونه چون دوستم وکیل واسه تفاوقی گرفت ۱۰ تومن داد اون شهرستان بود وکیلشم خیلی معروف بود تو شهرشون 

اگه تهرانی برو بالا ۲۰ تومن بستگی به دوندگی داره 

دختر عمم تو تهران تا الان ۴۰ تومن پول وکیل داده که هم حضانت و جهیزیه و نفقه و مهریه رو بگیره

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2742