2752
2734
عنوان

تا حالا احضار روح کرده بودین با این تخته ها یا کاغذ حروف؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی فارسی حرف میزنه؟ امکان داره دروغ هم بگه؟ چه شکلیه؟

اصلا نمیبینیش صداش هم نمیشنوی. هر سوالی که بپرسی  نعلبکی حرف حرف جلو میره و باید خودت از حرف هایی که روش میره  کلمه رو بفهمی

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
یاخدا چطوری؟ 

من خیلی دوس داشتم ایندمو ببینم (اون زمان کنکوری بودم و خیلی نتیجه واسم مهم بود)همه راه رو امتحان کردم رفتم ت ی سایتی نوشته بود کف دست سمت چپ فک کنم فلان جمله رو بنویس رو ب قبله بخواب ت خواب پریان میان هر چی سوال داری ازشون بپرسی بهت جواب میدن منم چن شب انجام دادم نشد تا این ک یکی ت همون سایت گف شاید جواب نگیری ولی ادامه بده بالاخره ج میگیری ، منم دو شب بعدش حالت خماری بودم ینی خواب نبودم فقط خوابم میومد دورو برمو میدیدم ک دیدم دوتا جن قد کوتاه ک ت هوا بودن یعنی رو ب رو روم دقیقا یکیش داش قران میخوند یکیش داش بهم میخندید ، من فهمیده بودم جنن چن بار پلک زدم دیدم در حالت بیداریم ولی اصلا نمیتونسم تکون بخورم اصلا، من متاسفانه زیاد قران نمیخوندم اصلا ی سوره ای داش میخوند ک من تاحالا نخونده بودم ...هی صب کردم ک بعد قران خوندم ازش سوال کنم ولی هر چقد صب کردم دیدم تموم نمیشه هم مسترسیدم و هم میکفتم این همه زحمت کشیدی ترسو بزار کنار .....تا این ک ب مرز سکته رسیدم گفتم ولش کن هر کاری کردم تکون نخوردم انقد جیغ زدم تا تونسم خودمو تکون بدم و اونا رفتن ،حالا فک کن انقد شجاع بودم باز ت اون اتاق خوابیدم....دو سه شب بعد بدون این ک بخونم دوباره ت حالت خواب و بیداری یکی اومد هی روم ی چیزی مینداخ میگف یا ابلفضل یا ابلفضل

دروغ نیست.منم در دوران جهالت انجام میدادم.اما خوب گناه کبیره ست. همه چیز هم راستشو نمیگن.یعنی پنجاه پنجاه ست.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
دروغ نیست.منم در دوران جهالت انجام میدادم.اما خوب گناه کبیره ست. همه چیز هم راستشو نمیگن.یعنی پنجاه ...

من شنیدم روح نمیاد و جن میاد و ممکنه جن بد بیاد و اذیت کنه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
دروغ نیست.منم در دوران جهالت انجام میدادم.اما خوب گناه کبیره ست. همه چیز هم راستشو نمیگن.یعنی پنجاه ...

ما هم از وقتی شنیدیم گناه کبیره است دیگه انجام ندادیم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2706