2733
2734
عنوان

تا حالا احضار روح کرده بودین با این تخته ها یا کاغذ حروف؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 52 پست
بله همیشه یکی بود که تکون بده انگشتام نو میذاشتیم تکون می‌خورد. 

روح رو نمیشه احضار کرد                 خدا توی قرآن میگه      موقع مرگ کاملا روح جدا و برده میشه از این دنیا      >      انقدر توی برزخ کار داره    بعد تازه یکی می تونه روح رو احضار کنه که زورش از روح بیشتر باشه (مثل دادگاه و پلیس که زورشون زیاد احضاریه میدن)  شما مثلا چه توانایی ای داری به روح میگی بیا اون هم مجبور بشه بیاد
اونی که شما حس کردی          جن   بوده       و   جسارتا       منتظر اتفاق های بد توی زندگی تون باشید          طبق مطالعاتی که من داشتم    جن بصورت عادی نمی تونه با انسان در ارتباط باشه     توی جهان موازی ما زندگی می کنن          ولی    اگه خود انسان سمتش بره      دیگه می تونن بیان سمتش و می تونن وارد زندگی ش بشن        مثل  ورود یه دره که کلیدش دست انسان رفتی تو دیگه در رو باز کردی            
پرونده هاش توی دادگاه هست        طرف رو گرفته بودن به جرم ارتباط با اجن ه و رمالی و جن گیری  >   توی بازداشت    مامورها میگفتن  شب می خوابید صبح بیدار میشد تموم بدنش کبود بود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم روح نمیاد و جن میاد و ممکنه جن بد بیاد و اذیت کنه. 

والا ما اسم روح رو میاوردیم.اطلاعات خانوادگیشومیپرسیدیم ک مطمئن بشیم خودشه. بعدهم حتما مرخصش میکردیم.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
ما هم از وقتی شنیدیم گناه کبیره است دیگه انجام ندادیم. 

خیلی چیزاش واسه ما راست دراومد اما خوب چون گناه بود و یکی از ارواح گفت ک با احضار اذیت میشن دیگه اینکارو نکردم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2742
این بازی اگر درست بود احتیاج نبود کسی دست روی نعلبکی بذاره بدون این که کسی دستش و بذاره هم تکون میخو ...

منم اتفاقا همین حرف شمارو میزدم قبلا. اما بهم میگفتن برای تمرکز لازمه این کارو بکنیم تو یه فیلم دیدم نعلبکی بدون دست خودش با سرعت حرکت می‌کرد روی حروف. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
روح رو نمیشه احضار کرد                 خدا توی قرآن میگه &nb ...

وا عزیزم این چه حرفیه میزنی من اصلا بچه بودم این بازی رو میکردن بزرگترا پیششون میشستم به میل من که نمی‌نشستن انجام بدن من همینطوری تعریف کردم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
وا عزیزم این چه حرفیه میزنی من اصلا بچه بودم این بازی رو میکردن بزرگترا پیششون میشستم به میل من که ن ...

اوکی عزیزم          فدات شم
خدا رو شکر که از این کارها نکردی           فقط از کسایی که از این کارها کردن و می کنن       دوری کن            بگذار زندگیت سلامت بمون ه

2738