2737
2739

زنگ زد ب گوشیم هرچی از دهنش درومد گف ،گف چرا همه جا پر کردی پسرم شیشه ایه ،بقران اگ من حرفی زده باشم من ک لال شدم با کاری ک باهام کردن ،دوماهه بیرونم کردن درخاست طلاق دادن .منو انداختن تو این زندون غم مادرم یماهه باهام قهره هی با پدرم بهم میگن تو اگ خوب بودی شوهرت طلاقت نمیداد ،حالم خ بده ،ننش دیروز بعدازدوماه زنگ زد هزارچی فوش داد ک طلاقت نمیدیم بمون طویله پدرت ،من واگذارشون میکنم ب حضرت عباس😭😭😭نمیدونم چیکا کنم کجا برم از دس آدمایی ک فقط زورشون بمن میرسه😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

😢😢😢

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

برو شکایت کن ضعیف نباش مهرتو بزار اجرا اون حق نداشته تو رو از خونت بیرون کنه بعدش هم زنگ بزن سر تا پای مادر شوهرتو گل بارون کن دلت خنک شه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

خب چرا ب پدر مادرت نمیگی شیشه ای بوده شوهرت؟ من اگه تو این وضع بودم مادرش زنگ میزد حتما صداشو ضبط میکردم، حتی اگه اعترافی هم نمیکرد با همین مدرک فحاشی میتونی ازش شکایت کنی

2706