2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به وزن حلقه داره

وزن حلقه باید زیر یک کیلو باشه ! زیر یک هیچ ضرری نداره!!!!

ولی وزن بالای یک باعث آسیب به رحم و کلیه میشه و روزانه فقط تا ربع ساعت مجازه زدنش! ولی زیر یک کیلو هرچن ساعت که دلت بخواد میتونی روزانه حلقه بزنی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2731
ایکاش نمیزدم خیلی درد دارم

چقدره وزنش مگه؟

البته دردا روزای اول طبیعیه ها! حتی کبود هم میشه! ولی به مرور عضلات شکمت عادت میکنه و قوی میشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

منم کمردرد میگیرم و جای بخیه های سزارینم درد میگیره. تازه من چن  ماهه تو خونه ورزش میکنم و بدنم هم گرمه قبل زدن حلقه. ولی قبل از زایمانم و تو مجردی اینطوری نبودم و راحت نیم ساعت میزدم بدون درد

2740

تورو خدا قبل از انجام هر کاری یکم در موردش تحقیق کنید حلقه زدن هییییییییییییییییییچ تاثیری در لاغری نداره فقط یه مدت که بزنی چربی ها در هم فشرده میشن و شما فکر میکنی کاهش سایز داشتی به محض اینکه نزنی دوباره برمیگردی به حالت سابق و چربی هایی که آب  کردنشون سخت تر شده

ولی من 20 کیلو با حلقه کم کردم !!! و سایزم از 48 به 32 رسید 

میشه بگید درطول روز چند دقیقه حلقه میزدی و به مدت چندماه طول کشید وزنتون ۲٠کیلو کم کردی من فقط شکم داذم میخوام فقط شکممو آب کنم باشگاه و رژیم غذایی چون باعث لاغری صورت میشه دوست ندارم برم بخاطر همین این دو روزه که دارم حلقه میزنم بنظرت چندوقت طول میکشه نتیجه بگیرم؟ 

2706