2737
2739

بچه ها سلام

ان شالله همگی خوب و‌ خوش باشید و کسی کارش به طلاق نرسه

اما خواهش می کنم اگر خودتون با اطرافیان تونستید از همسرتون حدا بشید بییاید منو راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم طلاق توافقی نیست منظورم جایی که زن درخواست طلاق می ده شنیدم خیلی طولانیه😥

سوال منم هست👍👍

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
2731

من یه نفر دور و برم دیدم که خانوم رفت درخواست داد و کلی هزینه کرد دو سه سال هم درگیر کارهای دادگاه بود، ولی در نهایت شوهرش راضی شد توافقی جدا شدن. نمیدونم اگر شوهرش رضایت نمیداد چقدر قرار بود طول بکشه...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من یه نفر دور و برم دیدم که خانوم رفت درخواست داد و کلی هزینه کرد دو سه سال هم درگیر کارهای دادگاه ب ...

ای وای بعد دو سه سال نتوسته طلاق بگیره 

باز خداروشکر راضی به توافقی شده

2738
هیچ کس نیست😭😭😭😭😭

سلام زينب جان من خيلي وقته درخواست دوستي داده بودم واست سره همون تايپيك بارداريتون منم دوبار مولار داشتم اندومتريوزم داشتم شما اندومتريوزت خوب شد؟

خداجوووونم مراقب بچه هام بااااش  

سلام عزیزم. من راستش اطلاعی از مسایل حقوقی ندارم اما از اونجایی که تو تاپیک قبلیت گفته بودی همسرت منزل رو مدت زیادیه ترک کرده فکر میکنم این خودش دلیل محکمی باشه که بتونی درخواست طلاق بدی. نظر وکیلت چیه؟ اینکه پروسه ش چقدر طول میکشه رو واقعا نمیدونم، اما فکر نکنم دادگاه با درخواستت به آسونی بتونه مخالفت کنه. از صمیم قلب برای حل این مشکل و تمام مشکلاتت دعا میکنم اگه قابل باشم. 

They tried to bury us, but they didn't know we were seeds.. 🌱
بچه ها کسی نیست بیاد از روند طلاقش بگه? تروخدا حداقل یکی بیاد باهام حرف بزنه😭

من تقریبا توافقی پیش رفتیم تا مشاوره ولی جدا نشدیم یه سالم علاف بودم

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊