2737
2734
عنوان

پوشک بچه چه مارکی خوبه

660 بازدید | 18 پست

سلام .من پسرم ۴ ماهشه تا الان از پوشک پمپرز و پریما استفاده کردم ولی قیمتش خیلی بالاس .پسر اولمم که ۶ سالشه براش همین مارک و استفاده میکردم .ولی اون موقع قیمتش مناسب تر بود .الان حدود یه هفته اس که به پیشنهاد فروشنده کوکومی گرفتم .خداروشکر برخلاف مای بیبی و مولفیکس که بهشون همون روز اول حساسیت نشون داد تا حالا خیلی خوب بوده و بهش ساخته فقط ضخامتش زیاده .شما پوشک دیگه ای رو پیشنهاد نمیدین؟

مرسی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ببم عالیه

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙
2740

والا من که ی بار کوکومی گرفتم اصلا راضی نبودم پس میده خیلی سریع.مولفیکس من استفاده میکنم.وازلین بزن پایین تنه پسرتو دیگه حساسیت نشون نمیده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706