2737
2739
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 236083 بازدید | 4223 پست

سلام اپرا جان ممنون بخاطر تاپیک عالیت😍😘عزیزم من از شخصیت شما خیلی خوشم میاد و حس هوبی بهت دارم🌷میشه کمکم کنی در مورد موهام...موهام قبلا ضخیم و بلند و پرپشت بود اما چند سالیه ریزش شدید دارم تارای موهام نازک و کم حجم شده و رشدم نداره😞چندماه دیگه عروسیمه دارم یه عروس کچل میشم واقعا...چیکار کنم بنظر شما عزیزم؟ممنون بخاطر کمک و راهنماییت💕🌷

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

سلام اوپرای عزیزم.

می‌شه بگید من با موهای خشک و وزم چه کنم؟ همه‌اش در حال پروازه تو هواست. بلنده و پرپشت. روغن و سرم مو و این‌ها می‌زنم فقط یه کم نرم می‌شه و شونه کردنش راحت‌تر، ولی ظاهرش همون‌جور وز و پفیه. خسته‌ام کرده.😭😭😭

💙صدا کن مرا... 
اوپرا جان چرا من حس میکنم مغروری چندبارم ازت سوالایی پرسیدم گلم  

سلام

نمیدونم چرا این حس رو داری ولی من عزت نفس بالایی دارم و تلاش میکنم از غرور منفی دور باشم با این همه اجازه نمیدم کسی وارد حریم خصوصی ام بشه و امنیت منو بهم بریزه

سوال هاتون یادمه 

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

😁
سلام اوپرای عزیزم. می‌شه بگید من با موهای خشک و وزم چه کنم؟ همه‌اش در حال پروازه تو هواست. بلنده و ...

سلام

جنس موهاتون این طوریه و عملا با مرور زمان یه کم رام تر میشن

میتونی بلند کنی و ببافی

ماسک روغن نارگیل و تخم مرغ قبل حمام بزنی 

با مواد شیمیایی صاف کنی یا ریباند کنی 

سرم ها و ماسک های ضد وزی معجزه نمیکنن متاسفانه

😁
سلام اپرا جان ممنون بخاطر تاپیک عالیت😍😘عزیزم من از شخصیت شما خیلی خوشم میاد و حس هوبی بهت دارم🌷می ...

سلام

آب برنج بنوش

سبوس  برنج دم کن و بنوش

نخود که خیس میکنی آبش رو دور نریز و موهات رو باهاش بشور

تخم شربتی برای پوست ‌مو خیلی خوبه

و یادت باشه خانم ها کچل نمیشن 😀

خوشبخت باشی عروس خانم

😁
2706