2737
2734
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 236053 بازدید | 4223 پست

سلام اپرا جان ممنون بخاطر تاپیک عالیت😍😘عزیزم من از شخصیت شما خیلی خوشم میاد و حس هوبی بهت دارم🌷میشه کمکم کنی در مورد موهام...موهام قبلا ضخیم و بلند و پرپشت بود اما چند سالیه ریزش شدید دارم تارای موهام نازک و کم حجم شده و رشدم نداره😞چندماه دیگه عروسیمه دارم یه عروس کچل میشم واقعا...چیکار کنم بنظر شما عزیزم؟ممنون بخاطر کمک و راهنماییت💕🌷

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام اوپرای عزیزم.

می‌شه بگید من با موهای خشک و وزم چه کنم؟ همه‌اش در حال پروازه تو هواست. بلنده و پرپشت. روغن و سرم مو و این‌ها می‌زنم فقط یه کم نرم می‌شه و شونه کردنش راحت‌تر، ولی ظاهرش همون‌جور وز و پفیه. خسته‌ام کرده.😭😭😭

💙صدا کن مرا... 
اوپرا جان چرا من حس میکنم مغروری چندبارم ازت سوالایی پرسیدم گلم  

سلام

نمیدونم چرا این حس رو داری ولی من عزت نفس بالایی دارم و تلاش میکنم از غرور منفی دور باشم با این همه اجازه نمیدم کسی وارد حریم خصوصی ام بشه و امنیت منو بهم بریزه

سوال هاتون یادمه 

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

😁
سلام اوپرای عزیزم. می‌شه بگید من با موهای خشک و وزم چه کنم؟ همه‌اش در حال پروازه تو هواست. بلنده و ...

سلام

جنس موهاتون این طوریه و عملا با مرور زمان یه کم رام تر میشن

میتونی بلند کنی و ببافی

ماسک روغن نارگیل و تخم مرغ قبل حمام بزنی 

با مواد شیمیایی صاف کنی یا ریباند کنی 

سرم ها و ماسک های ضد وزی معجزه نمیکنن متاسفانه

😁
سلام اپرا جان ممنون بخاطر تاپیک عالیت😍😘عزیزم من از شخصیت شما خیلی خوشم میاد و حس هوبی بهت دارم🌷می ...

سلام

آب برنج بنوش

سبوس  برنج دم کن و بنوش

نخود که خیس میکنی آبش رو دور نریز و موهات رو باهاش بشور

تخم شربتی برای پوست ‌مو خیلی خوبه

و یادت باشه خانم ها کچل نمیشن 😀

خوشبخت باشی عروس خانم

😁
2706