2733
2739
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 236093 بازدید | 4223 پست

سلام عزیزم...خواستم اگه ممکنه ازتجربتون استفاده کنم...من مدتیه که ریزش موپیداکردم اویل خیلی اهمیت ندادم وفکرمیکردم طبیعیه..امااالان حجم موهام به نصف کاهش پیداکرده! وهربارکه شونه بزنم بشدت میریزه وخیلی خیلی نگرانم کرده...اینوهم بگم که کم خونی دارم...وحس میکنم اخیراشدت پیداکرده!... شمادارویه موثری که که بتونه این ریزشوکنترل کنه میشناسید؟... الان دارم ففول میخورم واسیدفولیک برای کم خونیم...البته دکترنرفتم خودم تهیه کردم وهروزیه دونه میخورم...امابرای درمان ریزش موچکارکنم؟... بین زینک پلاس ...یونی زینک....وقرص هیرویت کدوموپیشنهادمیکنید؟.... لطفا راهنماییم کنیدنگرانم بدتربشه...سپاس ازتون....

سلام عزیزم...خواستم اگه ممکنه ازتجربتون استفاده کنم...من مدتیه که ریزش موپیداکردم اویل خیلی اهمیت ند ...

سلام

اصلا سرخود دارو نخورید 

آزمایش برای املاح و ویتامین ها بدید 

شاید غدد درون ریز بدنتون درست کار نمیکنند

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اصلا سرخود دارو نخورید  آزمایش برای املاح و ویتامین ها بدید  شاید غدد درون ریز بدن ...

اخیراازمایش دادم تقریبایکماه پیش...اوکی بود...اماچشم بازم چک میکنم...مشکل کم خونی روکه دارم...همیشه هموگلوبینم ۸هست که میدونم کمه...یه دوره دارومصرف میکنم اوکی میشه دوباره کاهش پیدامیکنه!... مصرف زنک پلاس مشکلی ایجادمیکنه؟

اخیراازمایش دادم تقریبایکماه پیش...اوکی بود...اماچشم بازم چک میکنم...مشکل کم خونی روکه دارم...همیشه ...

نه مشکل نداره 

ولی خدای نکرده اگه خیلی زیاد بشه در بدن دفعش مشکل نیشه

😁
2731

سلام جاي خوب و معتبري تو تهران براي ليزر ميشناسيد اوپرا جون ؟ 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
اگه در دسترس دارید که  طبیعی عالی میشه ولی غالبا توی ایران نمیشه

خانوم اپرا مادرتون روانپزشك هستن؟؟

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين
2738

salam.vaght bekher

rastesh man shomaro gah gahi dar topic ha mididam va jedan migam az nazarateton khosham miomad

rastesh ye joraie dar ein inkeh jazebeh dareh dafeh ham dareh

.....

dalil asli man be jahat porsesh matrah dardan dar inja sen shoma bood ..

shoma daghighan ham  sen maman man hastid va man ham mikham az didghah  yek fard hamsen ino bedonam

man va mamanam hala bana be shariet seni kami ke baham darim az bachgi ye joraie dost bodim ta madar va farzand

az tarafi man tak dokhtar va tak bache boodam ta zaman bloogham ke khaharam be jame ma ezaf shod .

man yekbareh tavajoh tam o kamal khanevadeh ro az dast dadm jori ke hes estghlal talabi dar man shekl nagerft va man nesbat be ham sen o salam bishtar dost dashtam khanevadeh afsar zendgi mano dar dast begiran ya be goli hamchenan mano loos konand

ke khob kamelan barax bod va man dar sen hasas bologh ye joraie kenar gozashteh shod am ke javaneb badi ham dasht mesl chat o kolan karake bihodeh ba pesar ha onam dar mohiti be e 

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
salam.vaght bekher rastesh man shomaro gah gahi dar topic ha mididam va jedan migam az nazarateton ...

سلام

چقدر جالب که من همسن مادر شما هستم 

و البته اعتراف میکنم برای من کمی ترسناک هم هست

عزیزم شرایطتت رو درک میکنم 

الان چند سالتون هست؟

😁

be esmeh chat room ke man  agar zamani betonam shayad brayeh lahzehie be gozashteh bargardam hichvaght hichvaght in karo nemiknam ...

alan pas az chand sal mamanam  mikhad ke rabeteh bibeh mano khodesho samimitar onh ama az che rahi....

masalan man kami ezafeh vazn daram va mano boshkeh khetab mikoneh 

ya gahi chon postam kami tireh hast afrighai

ya bibni mano makhareh mikonan 

hame ina baes shodeh ke man ke khodamo  ba hameh kasti ha ye naghashi az khoda mididam  alan tamam zekr o fekreh man zeshti chehram basheh

az tarafi vaghti pedar va madar  khanevadeh to ro injor khetab mikonand khahar  va baradar ham ehsas mikonand byad hame ro ba kasti hashon bebinand...

alan man az manzar shoma mikham bedonam ke chetor byad ishon ro motevajeh eshtebahatesh  konam bedon inke bi ehtrami talaghi she(sohbat manteghi ghablan anjam shodeh va javab gerfteh nashodeh)

bekhatereh noe ngaresham azton oozrkhahi mikonam ama 2dalil mohkam daram 1inkeh key board man farsi type nemikoneh va dovom inkeh kasi hoseleh khondaneh chnin matn tolani ba ch nin negarshi nadareh va kamtar kasi motevajeh moshkelat man khahad shod

pishapish mamnon az pasokh goie shoma

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
سلام چقدر جالب که من همسن مادر شما هستم  و البته اعتراف میکنم برای من کمی ترسناک هم هست عزیز ...

rastesh zyad tarsnak nist 

na shoma az chizi aghab hastid na ishon az shoma jelotar

harkasi sanbk zendgi khas khodesh ro donbal khahad kard va tabiatan movafagh ham khad shod

20salameh

بله

ميشه من ازتون درخواست كنم يه نگاهي به تايپكم بندازين از لحاظ روحي يكم مشكل دارم يكم بنده رو راهنمايي كنيد ممنونتون ميشم

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين

اپرا جان اگر در تایپیکی شمارو منشن کنم وقتی که تایم آزاد داشتید میخونید و بهم نظرتونو میگید؟❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706