2733
2734
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 236154 بازدید | 4223 پست
سلام تدریس زبان بلد نیستم ولی میدونم دوره مدرسی وجود داره لک صورت اول باید دید منشا چی داره اگه ه ...

خمیری ک از قرص اچ دی درست میکنم شبها باید بمالم روی ابروهام یا فرقی نداره بعد چقد تایم بدم بمونه روی ابروهام؟؟؟؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
خمیری ک از قرص اچ دی درست میکنم شبها باید بمالم روی ابروهام یا فرقی نداره بعد چقد تایم بدم بمونه روی ...

شبها راحت تره چون نه کسی میبینه نه بیرون میری

بذار خشک بشه صبح بشور 

😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر قابل درج در یه سایت عمومی باشه و تاپیک رو تعطیل نکنه و منم بلد باشم در خدمتم

ی خانمی هست الان تقریبا5ماهه ازدواج کرده ولی هنوز باکره است ژل هم گرفتن فایده نداشته خانم همش میگع میترسم استرس دارم نمیتونم....شوهرشم عقاید خاص خودشو داره ی مدلیه اجازه دکتر رفتن بهش نمیده ومشاوره و این چیزاروهم قبول نداره بنده خدا اون خانم خودشم از این شرایط ناراضیه ولی خب ترس داره نمیدونه چکارکنه؟؟شما راه حلی دارین؟

ی خانمی هست الان تقریبا5ماهه ازدواج کرده ولی هنوز باکره است ژل هم گرفتن فایده نداشته خانم همش میگع م ...

آرامش 

عدم اضطراب 

آماده سازی 

قرص آرامبخش ضعیف

و دخول تدریجی 

😁
2731
آرامش  عدم اضطراب  آماده سازی  قرص آرامبخش ضعیف و دخول تدریجی

ممنوون از راهنماییتون...برای افزایش اعتماد بنفس و کاهش استرس چیکار کنم خیلی اعتمادبنفسم پایینم همش فکر میکنم خیلی زشتم البته خودم اینجوری فکر میکنم

ممنوون از راهنماییتون...برای افزایش اعتماد بنفس و کاهش استرس چیکار کنم خیلی اعتمادبنفسم پایینم همش ف ...

عزت نفس داشتن خیلی برای یه خانم مهمه

راهکارهای افزایش عزت نفس رو گوگل کن

به سایت بنیاد فرهنگی زندگی سر بزن 

و نشر پیدایش سری کتابهای غلبه بر مشکلات رو یه نگاه بنداز

من ایران زندگی میکنم عزیزم

راستی اسم کاربری شما اسم دختری هست که بسیار عزت نفس داشت 

مریدا رو یادت نره 

😀

😁
قربون دل مهربونت اونجا که گفتی پسرک هیچ توجهی از قهرمان مذکرش دریافت نمیکنه اشکام بند نیومد. خودم خی ...

سلام عزیزم من سه ماه پیش همینجا با هومویتراپی آشنا شدم لینک کانال بود و آدرس اینستا .اصلا باورم نمی شد به نظرم خنده دار میومد رفتم کانالش و بعد گروهش به علمش میگن سوجوک من برای ماساژ نرفتم چون تهران نیستم ولی چن تا از درمانهاش رو انجام دادم و نتیجه گرفتم کلا با دو سه نفر در موردش حرف زدم چون شاید بقیه فکر کنن صنعتی و سنتی رو باهم زدم برای خانواده ام گفتم کلی مسخره ام کردن آخه میگه کف دست و کف پا بازتاب بدن هست برای هر مشکلی درمان روی دست و پا انجام میشه مثلا بند اول انگشت شصت بازتاب صورت هست کف دست شکم و... ولی من واقعا بهش ایمان دارم کلی آدم هم ازش نتیجه گرفتن 

اگه خواستی کانالش یا آدرس اینستاش رو میدم خودت برای ببینی تو گروهش چهار هزار نفر عضون هر روزم کلی سوال طرح میشه و جواب میگیرن نمونه اش خودم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
سلام عزیزم من سه ماه پیش همینجا با هومویتراپی آشنا شدم لینک کانال بود و آدرس اینستا .اصلا باورم نمی ...

ممنونم دوست عزیز! راهنماییهات قابل تقدیره. اگه دوست داشتی بهم بگو برا چه مشکلی رفتی هومیوتراپی ؟ اگه اجازه میدی درخواست دوستی میدم قبول کنی و توی خصوصی برام لطف کن ادرس کانالشونو برام بفرست. انشا... خدا گره مشکلاتتونو باز کنه. ممنون

اپرا جان برای درمان عفونت زنانه

2/برای ضعف دست وپا 

3/چاق شدن چیکار کنیم؟

ی سوال دیگه دستور تهیه ی جوجه کباب خوشمزه روهم بفرمایید😀😀😀

شرمنده سوالام زیاد شد

ممنونم دوست عزیز! راهنماییهات قابل تقدیره. اگه دوست داشتی بهم بگو برا چه مشکلی رفتی هومیوتراپی ؟ اگه ...

عزیزم من ماساژش رو انجام ندادم ولی از بقیه درمانهاش نتیجه گرفتم برای کمر درد همسرم برای لاغری و میگم توی گروهش کلی آدم بودن که نتیجه گرفته بودن حرف من اینه وقتی درمانهاش نتیجه میده حتما ماساژش هم جواب میده این هومیوتراپی ماساژ هست گلی همسرم سابقه سیاتیک داره کولر ازین کوچیکا چن بار پشت هم بلند کرد کمرش گرفته بود چن هفته پشت هم دردش میزد به پای راستش و انگشتای پای راستش سر میشد هرچیم می گفتم دکتر نمی رفت چون میری دکتر تا دهننو باز می‌کنی میگن برو عمل من  تو گروه گفتم مشکل همسرم رو گفتن که چه کارهایی بکنم بازتاب کمر و پا براش فلفل سیاه نکوبیده گذاشتم و بازتاب کلیه لوبیا شب تا صبح 

کف پاشم روغن بنفشه مالیدم صبح که پاشد دیگه درد نداشت خودمم باهاش لاغر شدم یه چیزای دیگه شم امتحان کردم جواب گرفتم 

من بهتون ادرسش رو میدم خودتون بیاین ببینین و تصمیم بگیرین 

برای همه چی درمان دارن و واقعا عجیب هست ولی خب خیلی چیزا تو دنیا هست ما ازش بی خبریم و وجود داره این آدرس گروهش هست 

https://t.me/joinchat/HnjZAz7Kxh8rJEjhq38nDw

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
ممنونم دوست عزیز! راهنماییهات قابل تقدیره. اگه دوست داشتی بهم بگو برا چه مشکلی رفتی هومیوتراپی ؟ اگه ...

خواهش میکنم عزیزم 

اامیدوارم خودت و عزیزات همیشه خوشحال و سلامت باشین

اپرا جان برای درمان عفونت زنانه 2/برای ضعف دست وپا  3/چاق شدن چیکار کنیم؟ ی سوال دیگه دستور ...

سلام

برای درمان عفونت اول شورت نخی همیشه و در همه حال استفاده کنیم

دوم لباس زیر رو روزی دوبار عوض کنیم

سوم موهای زاید اون ناحیه رو کوتاه نگه داریم

چهارم اگه به عفونت دچار شدیم بدو‌بدو بریم دکتر و چیز الاغ دود نکنیم😀

ویتامین دی و منیزیوم بدنت اندازه است؟ کمبود این دو باعث ضعف دست و پا میشه

برای چاق شدن هیچ کاری نکن چون من اضافه وزن دارم و به اینایی که لاغرن حسودی میکنم😁

جدی جدی نمیدونم

شرکت راست آتیس آریا مکمل های جالبی داره، من یک بار برای همسرم پروتیین گرفتم ولی چاق نشد، وقتی بیخیال شدم الان متوجه شده ام که کم کم دارن کمی توپر تر میشن

پس فکر کنم آرامش داشتن مهم ترین عامل در تناسب بدن هست

دختر جان من آشپزی ام قابل نیست، فرق جوجه کباب ها در میزان نرمی و میزان گرفته شدن بوی مرغ هست که با طعم دار کردن انجام میشه

فرمول جوجه خودت رو باید با آزمون و خطا پیدا کنی 

برای نرم شدن پیاز و کیوی رنده شده و آب لیمو و مایونز و ماست استفاده میکنن

برای طعم دار کردن الان چاشنی های مخصوص همین کار اومده توی بازار و واقعا خوشمزه میکنه

🌹

چاشنی های جوجه کباب آلس رو گوگل کن

😁
2706