2733
2734
عنوان

ازدواج آسان

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 155 پست
عزیز من من مجردم و شاغل چیزی که دور و برم میبینم رو میگم!   زندگی و اینده غیر قابل پیش بینی تر ...

ای وای 

فکر کردم متاهلید چون فرمودین اگر شوهر بزاره ...

بله غیر قابل پیش بینیه . اما وقتی آدم عاشق بشه ، دیگه مادیات بی ارزش میشه ! 

نمیگم پول ابدا لازم نیست 

هست متاسفانه . بالاخره برای گذران روزگار پول لازمه !

منظور من پولِ زیاد از حده 

چون هر که بامش بیش برفش بیشتر

ممنون انشالله شمام خوشبخت شی

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
که قدر خوب و قشنگگگگ😍😍😍😍😍 ان شاءالله خوشبخت بشین❤️❤️❤️

ممنووون همچنین شما اسما خانوم

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله که همیشه خوشبخت باشی همیشه این حس خوبتو داشته باشی اما مرد جماعتو هیچ وقت نمیشه شناخت به نظر من با توجه به جیب  داماد باید تعادل حفظ بشه

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
عزیزم انشالله که همیشه خوشبخت باشی همیشه این حس خوبتو داشته باشی اما مرد جماعتو هیچ وقت نمیشه شناخت ...

ممنونم همچنین 

همه ی مردا مثل هم نیستن 

همه ی زن ها هم همین طور 

بله .اعتدال عالیه توو هر چیزی

اما خودم چون تجملات رو دوست نداشتم این شیوه رو میش گرفتم 

2731
من خودم و نگفتم عزیزم چه زیادن دختر های زیر بیس سال ازدواج میکنن! و چه زیادن خانوم هایی که فقط خانه ...

ببین دقیقا اشتباه آدما همینجاس که فکر میکنن مهریه سنگین یا بچه آوردن ضمانت داشتن ازدواج خوبه یا راه حله. همینایی که مثال میزنی اگه از بچگی یاد گرفته بودن رو پای خودشون وایسن همش برای رفع نیازها و حل مشکلاتشون وابسته این و اون نباشن بدون مهریه سنگین و بدون اینکه بچه بیارن بدبختش کنن بلد بودن یه انتخاب درست بکنن و بعدم روابطشونو با همسرشون چجوری اصلاح کنن که کار به طلاق و دعوا سر مهریه و کی بچه رو برداره نکشه! 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

استاتر خیلی دختر خوبی هستی.

مطمنم خدا بهترین هارو برات قرار میده.

منم خودم زندگی ساده و خونه و جهیزیه ساده دوس دارم.

ولی از برخوردای اطرافیان بدم میاد.

حتما اطرافیانت خوب برخورد میکنن

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
ببین دقیقا اشتباه آدما همینجاس که فکر میکنن مهریه سنگین یا بچه آوردن ضمانت داشتن ازدواج خوبه یا راه ...

بله . 

همه ی آدما استعداد دارن

فقط باید کشفش کنن

حتی زن های خونه دار هم با اینکه میدونم کار خونه و بچه داری تمومی نداره و سخته اما باید در کنارش یه فعالیت هنری یا یه کار عملی یاد بگیرن ! به درد میخوره حتما

ببین دقیقا اشتباه آدما همینجاس که فکر میکنن مهریه سنگین یا بچه آوردن ضمانت داشتن ازدواج خوبه یا راه ...

!هر وقت سوسک با بمب اتم مرد! فرهنگ ایرانم درست میشه! 

زندگی مشترک تو ایران ی گروکشیه چون هیچ تعادلی تو حق زن و مرد وجود نداره! 

موفق باشید

2740
استاتر خیلی دختر خوبی هستی. مطمنم خدا بهترین هارو برات قرار میده. منم خودم زندگی ساده و خونه و جهی ...

خیلی لطف داری شما 

فک میکنم همه ی آدما توی ذاتشون زندگی آروم و تقریبا ساده و نزدیک به طبیعت رو بیشتر از زندگی دیجیتالی و مدرنیته دوست دارن اما خب یک سری چشم و هم چشمیا نمیزاره ...

والا من حرف مردم برام اهمیتی نداره ! آدم هر کاری کنه ، مردم یه حرفی و ایرادی برا گفتن دارن ! 

آدم باید بره سمت کاری که درسته به نظرش ...

خیلی لطف داری شما  فک میکنم همه ی آدما توی ذاتشون زندگی آروم و تقریبا ساده و نزدیک به طبیعت رو ...

دقیقا همین چشم و هم چشمیاست که زندگیا رو خراب کرده

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

جاری خود من ! از من خیلی بزرگ تره 

دهه شصتیه ! 

به شدت تجملگراست ! عروسی آنچنانی و جهیزیه آنچنانی داشته و بیچاره پدرشوهرم واقعا همه دار و ندارِ مالیشو اون‌ زمان (۸ ۹ سال پیش)خرج عروسی و فلانشون کرده و واقعا شرایطش سخت شده ! 

اما من به جاریم کاری ندارم ! اون یه راه اشتباهو رفته ، حالا من باید برای چشم و هم چشمی بدترشو برم؟

دقیقا همین چشم و هم چشمیاست که زندگیا رو خراب کرده

مخصوصا بین جاریا ... 

حتی شده سر این چشم و هم چشمی بین جاریا ، طلاق هم‌ گرفتن ! 😳

!هر وقت سوسک با بمب اتم مرد! فرهنگ ایرانم درست میشه!  زندگی مشترک تو ایران ی گروکشیه چون هیچ ت ...

اگه هرکس فقط تو زندگی خودش حقوقشو بشناسه و به جای ناامیدی و منفعل بودن دنبالشون باشه دیگه نیاز به بمب اتم هم نیست  من که ازدواج کردم هیچ احساس ضایع شدن حقوق و حق کشی نمیکنم چون میدونستم چی میخوام و سرش موندم تنها هم نیستم خیلی از دخترا الان ازدواجی کردن که همه جوره راضین و احساس عزت و آرامش دارن. منتها بشمار ببین تو همین سایت که مشتش نمونه ی خروار جامعه س چندتا خانم خودشونو اندازه یه مورچه میبینن و تن به هر خفت و خاری میدن بعضا به خفتاشون افتخارم میکنن حالا اسم نبرم که سر چه موضوعهایی ... بعد بهش میگی برا خودت هدف پیدا کن میگه نمیتونم میگی کار میگه شوهرم نمیذاره میگی مشاوره میگه از خونه حق ندارم بیرون میگی مطالعه میگه وقت ندارم میگی طلاق میگه امکانشو ندارم میگی خانوااده ت میگه حمایتم نمیکنن‌... خب شما که عروسک دست همه هستی غیر خودت پس بشین سماق بمک دیگه اعتراضت برا چیه  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

سلام خانوم 

برای این تاپیک گزارش میزنین پاک شه؟ 😂

بلد نبودم زیاد دو تا تاپیک ایجاد کردم از همین ازدواج

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2973507/ازدواج-آسان?postId=96754166