2737
2739
عنوان

ازدواج آسان

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 155 پست

@mah1374    

بیا اینجا خواهر 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

آیا ازدواج آسان امکان پذیر است؟ چگونه می‌توانیم ازدواج ساده و آسانی داشته باشیم؟ این سؤالی است که بسیاری از جوانان هنگام تصمیم برای ازدواج با آن رو به رو می‌شوند. در شرایط فعلی جامعه و مواجه شدن جوانان با مشکلات اقتصادی و اجتماعی بسیار زیاد، پاسخ به این سؤال دشوارتر از قبل شده است. با آگاهی از برخی راهکارهای موثر و کمک گرفتن از روانشناس می‌توانید ازدواج آسان و موفقی داشته باشید. اگر شما نیز برای ازدواج آسان و با دغدغه کم‌تر سؤالات و چالش‌هایی را تجربه می‌کنید، در ادامه این مقاله به توضیحاتی در این زمینه پرداخته‌ایم، پس با ما همراه باشید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که یکم توقع ها بیاد پایین به خدا بدون طلا هم میشه خوشبخت بود بدون ماکروفر و چای ساز و قهوه ...

اخه طلا پشتوانه مالیه تو زندگیه.ادم باید متعادل زندگی کنه.نه از اینور بوم افتاد نه از اونور.ضمن اینکه برای خرید خونه همین طلاها و سکه ها میشه سرمایه که بشه خونه خرید.

2728
من ۱۵ همسرم ۲۰

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه   
خیلی لطف داری شما  فک میکنم همه ی آدما توی ذاتشون زندگی آروم و تقریبا ساده و نزدیک به طبیعت رو ...

میدونی هرچی بیشتر حرفاتو میخونم بهتر متوجه میشم که الان تو سنی هستی که اینجور فکر میکنی به نظرم هر چقدرم اسون گرفت ازدواج را دیگه 15 سال سن ازدواج نیست تو دوره الان این یعنی کودک همسری

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه