2737
2734
عنوان

بالاخره به ما هم گفتن(خونواده همسر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 130 پست
دیگه رو‌نده بهش بابا  میگفتی منم نمیخواستم بیای دیگه فامیلیم گیر افتادیم

دیگه عمرا دعوتش کنم

نمیرمم

چون شوهرم.گفت.نمیام

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه عمرا دعوتش کنم نمیرمم چون شوهرم.گفت.نمیام

خب دیگه پس بهتر یه دلیل پیدا کردی بزاریشون کنار 

من الان رابطمو خیلییییی کم کردم و خیلی آرامشم بیشتره ولی یوقتایی حرص میخورم چرا انقدر نزدیک بودم چرا براشون اینهمه کار کردم و دیر فهمیدم 

ولی بازم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس 

خب دیگه پس بهتر یه دلیل پیدا کردی بزاریشون کنار  من الان رابطمو خیلییییی کم کردم و خیلی آرامشم ...

شوهرمم.میگه دیر نشده

لعنت بهش لعنت 

خیلی بهم برخورد گفت کبود شده

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2731
شوهرمم.میگه دیر نشده لعنت بهش لعنت  خیلی بهم برخورد گفت کبود شده

گمشه بابا میگفتی مگه مثل تو دیوونه ام بزنمش شاید خودت خیلی میزنیش که اینجوری در مورد من فکر کردی 

میدونم چی میگی خیلی حرص داره 

من خیلییی بدتر از اینا رو ازشون دیدم هی دلم میخواد یه تاپیک بزنم از همه ی کارایی که کردم و از همه ی کارایی که کردن بنویسم بلکه خالی بشم میگم ولش کن 

ولی شوهر من انقدر خره پولشو خوردن کلی تهمت زدن اشکشو درآوردن چه روزای سگیی داشتیم از دستشون بازم بایه سلام خر شده کلی تحویلشون میگیره  

خدا لعنتشون کنه  

وای چه پروفت وحشتناکه😨

خیلی خوشگله که عااااشقشم😂😂😂😂

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738
گمشه بابا میگفتی مگه مثل تو دیوونه ام بزنمش شاید خودت خیلی میزنیش که اینجوری در مورد من فکر کردی&nbs ...

فقط و فقط واگذارشون کن به خدا

میدونی خدا خیلی منو دوسداره

واقعا ازش ممنونم

یکارهایی واسم کرده که شرمندشم همیییییشه

بخاطر اذیتهای خونواده ی شوهرم اومدیم شهر دیگه زندگی کنیم؛خونوادم که خیلی کمک حالم بودن الان باهام یعالمه فاصله دارن

گفتم خدایا من از همه چی بریدم 

گفتم با رفتنِ من خوشی از زندگیشون بره

که با چشم خودم میبینم و با گوشم میشنوم که داره میره