2410
2553
عنوان

بالاخره به ما هم گفتن(خونواده همسر)

1572 بازدید | 130 پست

تاپیک زدم که‌جاریم حامله س و همه شهر میدونن فقط به ما نمیگن.الان حدودای ۶-۷ ماهشه.دو سه شب پیش خونه مادرشوهرم بودیم اونا قبل ما اونجا بودن و بعد مدتها که قایم شده بود دیدیمش.شکمش یکم اومده بود جلو و برعکس قبلا که گشاد میپوشید ما چیزی نبینیم این دفعه جوری پوشیده بود قشنگ تو چش باشه. این سری دیگه‌نمیخواستن قایم کنن که‌حامله س و راحت حرف میزدن و فلان.مادرشوهرم مخصوصا میخواست به من حالی کنه.قبلا تاپیک‌زدم که با جاریم ارتباطی نداریم چون خیلی عتیقه س و اذیت میکنه و مادرشوهرمم طرفدارشه.منم اصلا به روم نیاوردم و تبریکی هم نگفتم.همونطور که حدس میزدم مادرشوهرم دوباره قهر کرد باهام.جالبه همه میدونن و از ما قایم میکنن انگار میخوریمش اخرشم نمیان مستقیم‌بگن میخوان ما تو‌حرفاشون بشنویم بریم تبریکم بگیم.وای این مادرشوهر من چرا انقد توقع داره از من!!!چیکار کنم بفهمه من با جاریم مث خودش برخورد خواهم کرد؟الانم به شوهرم رسونده که ینی تبریک نگفتین!!شوهرمم گفته کار دارم سرم شلوغه خدافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میگفتی اه چقدر نفخ کردی ایییییش😒😒😒😒😒😒😂😂😂😂😂😂

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

خب حالا یه تبریک به زن حامله بگی چیزی نمیشه

چرا انقدر به خودتون سخت میگیرید و زندگی رو حروم میکنید

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

خوب کاری کردی تبریک نگفتی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2714

بی خیال بگو علم غیب دارم مگه اگه دوست داشت میگفت من عادت ندارم تو کار کسی دخالت کنم و سرم به زندگی خودم گرمه 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

خب وقتي مادرشوهرت ميگه بخوده مادرشوهرت ميگفتي عه  مباركش  سلامت دنيا بياره انشاءالله ، نميخواد ب جاريت بگي جون رابطتت خوب نيس  منم باشم نميكم  فقط بخوده مادر شوهر ميگم الكي 

اولا ایول به شوهرت . دوما شما هم یجوری به گوش مادر شوهرتون برسونید که تو روابط شما و جاریتون دخالت نکنه و احترام خودش رو حفظ کنه . احتمالا ترسیدن شما یه وقت چشمشون بزنید و بلایی سر بچه اش بیاد .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
بگین مگه به ما گفتین که تبریک بگیم؟؟ ما که خبر نداشتیم

اخه میدونی اولین بار نیس این بحثا.انقد سر چیزای مختلف حرف زدیم که زبونمون مو دراورده.میگم هر جور راحتن بذار فک کنن

دیگه قایم کردنش به چیه چه مسخره

والا من نهایتش نگم ( دراینده ) نهایتا تا ۳ ۴ ماهگی به روم‌نمیارم اونم میگم اره لکه بینی داشتم فکرشم نمیکردم باردار باشم یا یه چیز دیگه میگم ولی تا ۷ ماه خیلی مسخرست من باشم کادو هم نمیبرم واسش

2706