2733
2739
عنوان

ژل رویال

7699 بازدید | 21 پست

کسی استفاده کرده از کجا میشه اصلش رو گیر اورد و قیمتش چقدره؟

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استفاده کردم و نتیجه گرفتم

دو سال پیش گرمی حدود دوازده تومان بود الان نمی‌دونم

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2742
عسل فروشي هاي لاويج دارن من يع بار خريدم  خيلي تلخ و بد مزه است

لاویج؟جای خاصیه؟پس قند نداره که چاق کننده باشه خوبه 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
من دارم اما استفاده نکردم  از زنبور دارا باید بگیری

تهران کجا زنبوردار پیدا کنم

من استفاده کردم و نتیجه گرفتم دو سال پیش گرمی حدود دوازده تومان بود الان نمی‌دونم

شمااز کجا تهیه کردید برای چی استفا ده میکردید؟من برای امادگی برای بارداری میخوام 

2740
فک میکنم اصلش سخت گیر بیاد و اینکه حتما بعد از جمع کردنش باید فریز بشه وگرنه بدرد نمیخوره

مطمئنید ؟یعنی هیچ جانیست بتونم پیدا کنم؟!!

شمااز کجا تهیه کردید برای چی استفا ده میکردید؟من برای امادگی برای بارداری میخوام  

من بخاطر شیردهی بدنم بسیار ضعیف شده بود به حدی که به زور رو پاهام وایمیستادم و همش قندم میفتاد.

خودم نگرفتم پدرم برام گرفت سی گرم ژل رویال قاطی تو عسل معمولی که مجموعا میشد یه کیلو.

دو سال پیش دویست سیصد تومان پولش شد

بعد خوردنش دیگه یادم نمیاد قندم افتاده باشه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

عزيزم يه امپول خوراكي هست به نام بيوتن خوراكي!يه ويال هست حدود ١٠ سي سي! روش نوشته ژل رويال هست و ويتامين هاي گروه B! چيز جالبي هست و واقعاااا تاثير داره مخصوصا تو تقويت براي بارداري و تقريت ميل جنسي! من خودم تاثيرش رو حس كردم كاملاء!!

تهران کجا زنبوردار پیدا کنم

من تهران نیستم شهرستانم همونم بابام برام خرید یه مقدار خیلی کم بود 180 شد 

ولی میگن خیلی خوبه برا همه چی

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2706