2737
2734
عنوان

مامانایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین لطفا بگین چطور بوده 💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب سختیش ب خیلی چیزا بستگی داره  دوران بارداری نشینی ی گوشه و کار نکنی،ک دهانه رحم بسته می مون ...

عاره شنیدم.... حتی میگن با جارو دستی هم جارو بزنی عالیه برای دهانه رحم

2728
عزیزم اپیدورال خوبه دردش کمه؟ من اسپاینال بودم میخوام یکی بعدی اپیدورال برم چجوریه

اره تا حد ۶۰ درصد کم میکنه دردا رو .برا من عوارض خاصی هم نداشت.

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738
عزیزم اپیدورال خوبه دردش کمه؟ من اسپاینال بودم میخوام یکی بعدی اپیدورال برم چجوریه

اسپاينال چطوره لطفاواسم توضيح بدين خوبه؟چون من امروزوقت زايمانمه ولي خبري نيست بايدفرداخودموبستري كنم

من طبیعی با اپیدورال انتخاب کردم . خیلی عالی بود . عالی و خاطره انگیز . 😍 پیاده روی و نرمش زیاد داش ...

واقعا وجود همسر موقع زایمان خیلی خوبه....من تجربه نداشتم... ولی همین که میگین حال آدم خوب میشه و قوت قلب میگیره.... که ثمره عشق دونفر داره میادد😍

همون روشی که بچه از پا میاد بیرون درسته؟؟  حس میکنم خیلی راحتره... چطوره دقیقا

نههههه بچه که باید با سر دنیا بیاد . 

در ابتدای فاز فعال زایمان یعنی وقتی دهانه ی رحم ۴ سانت شد یه آمپول بی حسی به فضای بین مهره ها میزنن و درد تا حد ۶۰ الی ۷۰ درصد کم میشه .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

من به قصد طبیعی بستری شدم ۹ساعت تموم درد کشیدم اخرم نشد که طبیعی بشه برام فقط استرس ونگرانی داشت همین

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

من دوسال پیش زایمان طبیعی داشتم ....

با مطالعاتی که داشتم و مشاوره های پزشکم متقاعد شده بودم که تصمیم درستیه اما میترسیدم ...

بعد از زایمان فهمیدم که ترسم خیلیییی بیشتر از خود زایمان سخت بوده ....

چون هورمونهای فراموشی و هورمون لذت جنسی حین زایمان طبیعی ترشح میشه که حتی الان هم درست یادم نیست چه طوری بوده ...

دقیقا مثل نزدیکی داشتن که بعدها یادت نیست دقیقا چطوزی بوده حس ت ....

و این معجزه ست ....

اگه دوباره باردار شم برای تجربه ی این معجزه لحظه شماری میکنم ...

البته هنوز جیغ های بنفشم یادم هست ...اینم بگم ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2706