2733
2734
عنوان

مامانایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین لطفا بگین چطور بوده 💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 54 پست
اسپاينال چطوره لطفاواسم توضيح بدين خوبه؟چون من امروزوقت زايمانمه ولي خبري نيست بايدفرداخودموبستري كن ...

ببین اولش ک میری واس کم سدن دردات بهت ماسک میدن بعد ک باز شدید تر میشه تو رگت بیحسی میزن نیمه هوشیار میشی من کلا بیهوش بودم شاید دوبار بهوش اومدم وسطش از درد بعد ک نزدیک زایمانت بشه   میبرنت اتاق زایمان و امپول اسپاینال میزنن تو نخاع کلا از کمر به پایین بیحس میشی ولی پاهت میتونی تکون بدی تا اینک بچه میاد دو بخیه میزنن بیحسی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
يني أين روشوانجام بدم خوبه؟راضي بودي عوارض نداشت؟

واس منک خوب بود عوارض نداش فقط بعدش یکم سردرد شدم ک به دورزو نکشیده خوب شد

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
ميتونم واسه بيرون اومدن بچه فشاربيارم؟بچه گيرنكنه يه وقت چيزبش بشه

منک تونستم اگ روش خطرناکی بود که بیمارستان پیشنهاد نمیداد

به به... خدا حفظشون. کنه....  خیلی دوقلو دوس دارم... زایمان طبیعی دوس دارم...  چطور بود؟ ...

ممنون 

انشالله خدا بهت بده 

طبیعی خوبه فقط دردش هنون موع نیست بعدش جای بخیه ها هم درد داره باید دائم مسکن مصرف کنی

2738