2703
2553
عنوان

مامانایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین لطفا بگین چطور بوده 💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعی با اپیدورال انتخاب کردم . خیلی عالی بود . عالی و خاطره انگیز . 😍 پیاده روی و نرمش زیاد داش ...

عزیزم اپیدورال خوبه دردش کمه؟ من اسپاینال بودم میخوام یکی بعدی اپیدورال برم چجوریه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2456
شوهرت چطوری راضی شد بیاد پیشت؟ شوهر من اصلا راضی نمیشه

راضی شد چیه . وظیفشه 😁 والا . مگه فقط بچه ی منه ؟

تازه ریلکس نشست کنارم ناهارشم خورد . به منم تعارف میکرد 😐

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

خب سختیش ب خیلی چیزا بستگی داره 

دوران بارداری نشینی ی گوشه و کار نکنی،ک دهانه رحم بسته می مونه و سختتر میشه، قشنگ کاراتو کن اونم آروم و با احایاط،پیاده روی از ماه ششم بکن هرروز،زیاده ردی نکنی زودتر دهانه باز بشه ها

مانایی ک میاد براتم مهمه، من زایمان اولم مانای گل و مهربون و کاردان داشتم عالی بود،دومین بار ی مانای بیشعور و احمق ک خاطره خوبی از خروج بچه ندارم،

2714

من دوقلو  طبیعی زایمان کردم .سختترین تجربه عمرم بود 

خیلی اذیت سدم اما خب در عوضش الان دوتا فرشته کوچولو دارم ک خیلی دوسشون دارم.

مادرشدن سخته اما دردش قابل تحمله به بدن خودتم بستگی داره

فقط با دکتر همکاری کنید..

من همکاری نکردم دو روز درد داشتم یک روز تو خونه یک روز تو بیمارستان.. خیلی نازک نارنجی بودم تا دردم شدت میگرفت به جای پیاده روی یا دراز کشیدن مینشستم و دکتر میگفت نشین الان نشستی رو سر بچه.. ولی من چون دردم کمتر میشد گوش نمیدادم.. تا دیگه خودم خسته شدم همکاری کردم دنیا اومد..

من دوقلو  طبیعی زایمان کردم .سختترین تجربه عمرم بود  خیلی اذیت سدم اما خب در عوضش الان دو ...

به به... خدا حفظشون. کنه.... 

خیلی دوقلو دوس دارم... زایمان طبیعی دوس دارم... 

چطور بود؟ 

من حس میکنم نیرو ندارم😑

من طبیعی با اپیدورال انتخاب کردم . خیلی عالی بود . عالی و خاطره انگیز . 😍 پیاده روی و نرمش زیاد داش ...

همون روشی که بچه از پا میاد بیرون درسته؟؟ 

حس میکنم خیلی راحتره... چطوره دقیقا

2706