2733
2734
عنوان

مامانا بياين كمك

123 بازدید | 21 پست

سلام دوستان خسته نباشيد من ي دختر دو سال و دو ماهه دارم از ديروز دارم از پوشك ميگيرمش ولي اصلا نميگه ميبرمش دست شويي مياد بيرون جيش ميكنه به خودش شما راه كاري دارين كه زود جيششو بگه؟ يا حداقل مورد دختر من طبيعيه يا ن ؟ يا چقدر طول ميكشه كه قشنگ جيششو بگه ؟ 

خوب عزیزم تازه شروع کردی ی چن روز ببرش یاد میگیره.نباید انتظاری داشته باشی روز دوم بگه من جیش یا پی پی دارم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول براش شورت اموزشی بخر عزیزم بعد تشویقش کن براش جایزه کوچولو بزار ک هرموقع گفت بهش بدی  اینطوری یاد میگیره کم کم...ولی دوسال باید خیلی زودتر بهش یاد میدادی 

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2728
اول براش شورت اموزشی بخر عزیزم بعد تشویقش کن براش جایزه کوچولو بزار ک هرموقع گفت بهش بدی  اینطو ...

عزيزم خريدم براش كلي كتاب و اينام خوندم قبلش تقريبا ي ماه قبل صبحا ميبردمش جيش ميكرد كه كم كم ياد بگيره اما از ديروز تا حالا كامل بازش كردم ميبرمش مدام اما بازم جيش ميكنه وسايل مورد علاقشم براش خريدم يا بردم تو دستشويي براش 

دیر اومدی زود نخواه بری.. معلومه که طول میکشه.. صبور باش.. شورت آموزش بپوشون.. تو توالت زمان بیشت ...

اهان بعضيا ميگفتن پوشك نواري براش بزار اما نزاشتم به قول شما ترسيدم گيج بشه 

2738
واقعا خيالم راحت شد نميدونيد چقدر طول ميكشه ؟ 

من الان یکماهه شروع کردم بعضی موقع ها میگه بعضی موقع ها نمیگه خودشو که کثیف میکنه میگه .البته واسه من تازه ۱سالو نیمشه زود شروع کردم.خودمم عجله ای ندارم کم کم یاد میگیره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
من الان یکماهه شروع کردم بعضی موقع ها میگه بعضی موقع ها نمیگه خودشو که کثیف میکنه میگه .البته واسه م ...

خوب کردی منم یک سال نیم از پوشک گرفتم..۳سالگی به بعدم خودش تنها میرفت و خودشو میشست و..

ادم خیلی راحت میشه و هر جا میری اسیر نمیشی یه ساک گنده برداری توشو پر پوشک کنی..

خوب کردی منم یک سال نیم از پوشک گرفتم..۳سالگی به بعدم خودش تنها میرفت و خودشو میشست و.. ادم خیلی را ...

بعد ٣سالگی خودش تنها میرفت چقد دیر

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

دکتر واسه پسر من گفت که هر وقت پوشک بچه شب تا صبح خشک بود آمادگی داره واسه از پوشک گرفتن

باید خودت هر نیم ساعت ببریش بعد زمانشو هی افزایش بدی اصلا دعواش نکنی اگر جیش کرد یه چندماهی طول میکشه تا براش کامل جا بیفته

2706