2733
2739
عنوان

مامانا بياين كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 21 پست
مال شما مینشست؟ پسر من به عنوان اسباب بازی ازش استفاده میکرد و یه بارم به کارم نیومد..

اره عزیزم خیلی خوبه برای ما استفاده میکرد

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ٣سالگی خودش تنها میرفت چقد دیر

دیر نیست.. بعد یه سال نیم میرفت دستشویی ولی من باید باهاش میرفتم طهارت میگرفتم براش و لباس تنش میکردم ولی از ۳سال به بعد چون میخواستم بره مهد یادش دادم به من احتیاجی نداشته باشه

من ابجیم نزدیک همیم همش پیش همدیگ هستیم خواهر زادم قبل دوسالگی از پوشاک گرفتیمش میفرستادیم دستشویی یه هفته طول نکشید از اول کسی نرفت کمکش میگفتیم برو کارتو کن بیا خودتم بشور تمیز تو یه هفته اینقدر رفت اومد کارشو خودش کرد زود یاد گرفت 

2731
دیر نیست.. بعد یه سال نیم میرفت دستشویی ولی من باید باهاش میرفتم طهارت میگرفتم براش و لباس تنش میکرد ...

بله درسته...ولی بزاری از همون اول خودش انجام بده خیلی بهتره 

من ابجیم نزدیک همیم همش پیش همدیگ هستیم خواهر زادم قبل دوسالگی از پوشاک گرفتیمش میفرستادیم دوستشویی ...

اخه بچه تمیز طهارت نمیگیره.. من که وسواس داشتم خودم میرفتم اون میگفت نیا عیب.. ولی من دلم بر نمیداشت خودش دستشویی بزرگشو بشوره..تو ۳سالگی دیدم واقعا از منم تمیز تر میشوره و دستاشو یه عالمه مایع میزنه خشک میکنه بعد لباس میپوشه دیگه باهاش نرفتم..

اخه بچه تمیز طهارت نمیگیره.. من که وسواس داشتم خودم میرفتم اون میگفت نیا عیب.. ولی من دلم بر نمیداشت ...

اره از دستشویی مامانش بهش دستمال میداد خودشو خشک کنه کامل بعد میومد خم میشد میگفت تمیز شدم😂مامانش میگفت اره برو خوبه