2737
2734
عنوان

مینی واش

93 بازدید | 15 پست

سلام کیا مینی واش دارن؟خوبه برا بچه بگیرم یا به درد نمیخوره؟چه مارکی دارید؟من اصلا نمیدونم چطوره چقد جا میگیره؟

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
جا که کم میگیره ولی من نتونستم استفاده کنم هی باید بری آب بریزی توش آبشو تخلیه کنی زحمت زیاد داره ص ...

چه مارکیه؟

من دارم خیلی راضیم توحموم که نمیشه گذاشت اب میپاشه روش دستشوییم بزرگه اونجا گذاشتم  تا الان که پسرم ۷ماهه س لباساشو اونجا شوهرم میشوره راااحت

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2738
من دارم خیلی راضیم توحموم که نمیشه گذاشت اب میپاشه روش دستشوییم بزرگه اونجا گذاشتم  تا الان که ...

آبش تخلیه میشه خودش اتوماتیکه؟یا باید واسی بالا سرش

خشکم میکنه؟

نه شیلنگ داره باید بذاری زمین تا آبش تخلیه بشه

خب بس چرا میگی همش تخیلیه باید کنی آب بریزی؟؟

به شیر اب وصل میشه؟دسشوییم بزرگه میتونم بذارم اونجا

خب بس چرا میگی همش تخیلیه باید کنی آب بریزی؟؟ به شیر اب وصل میشه؟دسشوییم بزرگه میتونم بذارم اونجا

با یه بار شستشو که آبکشی نمیشه یه بار باید شیر آبو باز کنی کار کنه بعد بری تخلیه کنی بعد دوباره آبو بازکنی منتظر بشی پر بشه کلا برای نیم ساعت شستشو نیم ساعتم باید پاش وایستی

درثانی من تجربه خودم رو گفتم شما میتونی بگیری مبارکت باشه

با یه بار شستشو که آبکشی نمیشه یه بار باید شیر آبو باز کنی کار کنه بعد بری تخلیه کنی بعد دوباره آبو ...

من طرز کارشو بلد نیسم ازت سوال پرسیدم

2706