2733
2739
عنوان

داستان واقعی وتلنگر وطلب حلالیت

861 بازدید | 44 پست

اول اینو بگم کاملا واقعیه  درباره خودمه  ازاین جریان ۱۲ سال میگذره بعد خوندن گزارش بزنید آبروم نره  داستان ازقبل نوشتست.ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

لایک

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2731

سلام بچها این داستان واقعیه من خیلی وقت پیش توبه کردم اما من تو نو جوانی اشتباهاتی کردم که همیشه عذاب وجدان داشتم  وقتی  ۱۵ ساله بودم بخاطر فشار روحی وروانی از طرف خانواده  ودرس عقده ایی شدم  که باعث شد کارای زشتی بکنم  مثل دزدی از کیف دوستام واینا که باعث میشد خلاء درونم پرکنه وباخرید هرچند کوچیک   شادشم خوشبختانه دوره موقت بود وزود گذر

2740

بلنددددد بفرست اولین صلوات برای شادی دل امام زمان

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

اما همیشه میترسیدم برم طلب حلالیت اصلا نمیدونستم کجان چه برخوردی دارن چکار کنم تقریبا  ازکجا شروع کنم من توبمو کردم  حق خدامو دارم حد توانم ادا میکنم اما حق الناسی که گردنمه چی پس امروز تونماز به دلم افتاد که  دنبالشون بگردم  اما ترسیدم تو نماز گریم گرفت  توسجدم هق هق زدم دلم گرفت گفتم خدای برای تقرب به وامام زمان میخوام انجام بدم دستمو بگیر  پای آبروم وسطه روسیاهم قرآن پیشم بود استخاره زدم چشم به آیه ای خورد که گفت کلو من مارزقناکم حلالاًطیبا وان الله کان بکم غفورا رحیم  خیلی گریم گرفت وبسم الله گفتم شروع کردم

اما همیشه میترسیدم برم طلب حلالیت اصلا نمیدونستم کجان چه برخوردی دارن چکار کنم تقریبا  ازکجا شر ...

زود بگو

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
2706